امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67414
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی مرادخانی معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن بازدید از بخش های مختلف این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی مرادخانی معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن بازدید از بخش های مختلف این جشنواره اذعان داشت: اجزای نقش آفرین در حوزه مد و لباس وقتی به صورت صحیحی به هم بپیوندند و اهداف اصلی را دنبال کنند، آن وقت به جایگاه خیلی خوبی دست پیدا می کنیم.

وی تصریح کرد: برگزاری جشنواره مد و لباس یکی از فعالیت‌های معاونت هنری است و امسال با توجه به نظرات دوستان برگزار کننده، جشنواره متفاوتی نسبت به سال‌های گذشته داریم و امیدوارم در سال‌های آینده برای برگزاری این جشنواره‌ها بتوانیم از امکانات بهتری برخوردار شویم.

مرادخانی خاطرنشان کرد: نکته مهم این است که این جشنواره باید به یک غایت متعالی تری دست پیدا کند و آن این است که ما در بخش مد و لباس چگونه می‌توانیم با فرهنگ و اصالت و ریشه‌های خودمان رابطه برقرار کنیم به گونه‌ای که این لباس‌ها که به عنوان نمادهای پوششی ما محسوب می‌شوند، منطبق با هنجارهای اجتماعی و فرهنگ خودمان باشد.

وی ادامه داد: البته باید ابزارهای مختلفی را برای هدف مذکور به کار بگیریم از جمله فضای اجرای برنامه‌های مختلف، اجراهای زنده و برخی برنامه‌هایی که کمک کند ما به وضوح ببینیم چه اتفاقی در حال افتادن است و این فعالیت به صورت مداوم در یک حرکت و پویایی و با تلاشی مستمر ما را به آن سمت حرکت بدهد.

این مقام مسئول ضمن بیان اینکه امکان خوبی فراهم شده است، تأکید کرد: هنر ما به این شکل خود را نشان می‌دهد که در ادامه بتوانیم از مؤلفه‌های موجود، یک معادله خوب و درست بسازیم معادله ای که جواب خوب و درستی به ما بدهد.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها