امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67419
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «ایتارتاس»، "ولادیمیر کنستانتینوف" رئیس شورای عالی جمهوری خودمختار کریمه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «ایتارتاس»، "ولادیمیر کنستانتینوف" رئیس شورای عالی جمهوری خودمختار کریمه امروز اعلام کرد در حالی‌که کمتر از یک هفته به برگزاری همه پرسی در مورد وضعیت منطقه باقی مانده (این همه پرسی 16 ماه مارس برگزار خواهد شد)، بیش از 80 درصد از ساکنین کریمه از نظریه پیوستن به ترکیب فدراسیون روسیه حمایت می‌کنند.

این مقام بلندپایه پارلمان کریمه با استناد به نظرسنجی که در تاریخ 9 ماه مارس در منطقه برگزار شد، گفت: بیش از 80 درصد از سئوال شوندگان در این مورد، حمایت کامل خود از پیوستن به روسیه را اعلام کرده‌اند. در حالیکه تقریبا چند هفته قبل تعداد موافقان این نظریه حدود 75 درصد بود و توضیح این افزایش به اقدامات حکومت جدید در کی‌یف مربوط می‌شود.

کنستانتینوف افزود: من مطمئن هستم که در روز برگزاری همه پرسی (یکشنبه آینده) تعداد بیشتری از مردم منطقه از پیوستن به روسیه حمایت خواهند کرد. همه این مسئله را درک می‌کنند که کی‌یف دیگر حکومت قانونی نداشته و گروهی باندیت با زور اسلحه و چماق قدرت را در پایتخت بدست گرفته‌اند. من اطمینان دارم که میزان مشارکت مردمی در همه پرسی فوق العاده بالا خواهد بود، چرا که این انتخاب نمایندگان پارلمان نیست، بلکه تعیین سرنوشت منطقه است و برای همه مردم اهمیتی خاص دارد.

لازم به یادآوری است که مقامات محلی در بندر سواستوپول در جنوب اوکراین نیز اعلام کرده‌اند که به همراه منطقه خودمختار کریمه در تاریخ 16 ماه مارس (یکشنبه آینده) در یک همه پرسی مسئله پیوستن به ترکیب فدراسیون روسیه را به رای مردم خواهند گذاشت.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها