امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۲:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67430
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از غزه، گردان‌های قسام، شاخه نظامی جنبش حماس اعلام کرد که اقدام به توسعه و گسترش ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از غزه، گردان‌های قسام، شاخه نظامی جنبش حماس اعلام کرد که اقدام به توسعه و گسترش مجموعه موشکی خود کرده و هم اکنون از نقاط ضعف رژیم صهیونیستی شناخت کافی دارد و می‌تواند، آنها را هدف قرار دهد.

این بخشی از اظهارات یکی از فرماندهان میدانی گردان‌های قسام در مراسم افتتاح میدان شهید «ابراهیم المقادمه» در شمال شهر غزه بود که امروز دوشنبه ایراد شد.

این فرمانده میدانی حماس افزود: جنبش حماس موفق شد، پس از توسعه و گسترش مجموعه موشکی خود، نبرد را به مرکز رژیم صهیونیستی انتقال دهد، کاری که بسیاری از ارتش‌های عربی از انجام آن ناتوان بودند.

وی با بیان اینکه موفقیت ما بیش از اینهاست و ما هم اکنون نقاط ضعف دشمن اشراف داریم،‌ ادامه داد: حماس مایه شرافت و افتخار فلسطینیان و نوک پیکان مبارزه علیه اشغالگران صهیونیست است و هر کس در برابر آن بایستد، به این معناست که به قرار گرفتن در کنار ظالمان تن داده است.

وی با اشاره به اینکه عدم اقدام حماس دلیل بر ناتوانی آن نیست، بلکه این جنبش صبر پیشه می‌کند، تاکید کرد که روزی این صبر به پایان خواهید رسید.

روز گذشته اسماعیل هنیه، نخست وزیر دولت حماس در نوار غزه هنگام تسلیت شهادت «ابراهیم الغول»، از فرماندهان گردان‌های قسام به خانواده‌اش تاکید کرد که محال است از سرزمین تاریخی فلسطین از رود تا دریا چشم پوشی کنیم و در این راه نه مذاکرات و نه توافقنامه‌ها و نه امتیاز دادن و نه امتیاز گرفتن را می‌پذیریم.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها