امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۵:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67434
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 38
منیر شفیق اندیشمند و نظریه پرداز فلسطینی در حاشیه نشست امروز شورای عالی بیداری اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل ...

منیر شفیق اندیشمند و نظریه پرداز فلسطینی در حاشیه نشست امروز شورای عالی بیداری اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه بیداری اسلامی در مسیر درست خود قرار گرفته تاکید کرد که ایران نقش مهمی بر بهبود روابط میان گروه‌های فلسطینی دارد.

همچنین ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی در تهران از دیگر مهمانان حاضر در نشست امروز هم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: بیداری اسلامی حرکتی ناگهانی نیست بلکه به مرور ایجاد می‌شود و دارای مسیری پیچیده است.

وی با اشاره به اینکه بیداری اکنون در منطقه آغاز شده ولی نیاز به استمرار عمل دارد تا به نتیجه برسد تصریح کرد که باید همچنان در مسیر بیداری گام برداشت.

وی هدف نشست‌هایی همچون نشست امروز درباره بیداری اسلامی را تلاش برای قرار گرفتن جنبش بیداری در مسیر درست دانست و افزود: باید خطاهایی که ممکن است اصحاب بیداری و اسلام‌گرایان مرتکب می‌شوند را در چنین نشست‌هایی جبران و اصلاح کرد تا از تهدیدهایی که جریان‌های اسلامی را هدف قرار داده فاصله بگیرند.

وی با بیان اینکه روابط ایران با گروه‌های فلسطینی روابطی راهبردی است، تصریح کرد که رابطه ایران با فلسطینی‌ها قطع نخواهد شد هرچند اختلافاتی در گذشته بوده ولی حالا در مسیر اصلاح قرار گرفته است.

نماینده جهاد اسلامی در تهران درباره نقش ایران در نزدیک کردن گروه‌های فلسطینی به یکدیگر هم گفت: ایران همواره نقشی مثبت داشته و تلاش کرده میان گروه‌های فلسطینی اتحاد ایجاد کند و از منظر تهران آشتی ملی در فلسطین امری مهم است.

وی تصریح کرد که تهران تلاش دارد تا اختلافات بین گروه‌های فلسطینی به سود ملت فلسطین حل شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها