امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۴:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67456
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از راشا تودی، ادوارد اسنودن افشاگر برنامه‌های جاسوسی سازمان امنیت ملی آمریکا در یک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از راشا تودی، ادوارد اسنودن افشاگر برنامه‌های جاسوسی سازمان امنیت ملی آمریکا در یک برنامه ویدئو کنفرانس کم سابقه درباره ابعاد جاسوسی‌های آمریکا با مخاطبان خود صحبت کرد و نکاتی آموزشی را به آنها گوشزد کرد.

وی گفت: ما به این نقطه رسیدیم که مکالمات تلفنی اکثر مردم آمریکا توسط سازمان‌های جاسوسی شنود می‌شود.

وی تاکید کرد که آمریکا نیاز به یک نهاد نظارتی دارد کسانی که بر کنگره نظارت کنند تا از تصمیم گیری‌های آنها مطلع شویم در غیراینصورت نمی‌توانیم با سیاست‌های آنها موافقت کنیم.

وی افزود: آژانس امنیت ملی آمریکا به این نتیجه رسیده است که یک بار جاسوسی موثر نیست و به همین دلیل است که پیمانکاران به اقدامات خود پایان نمی‌دهند.

وی گفت که ما به جای اینکه از مظنونان جاسوسی کنیم از همه افراد جاسوسی می‌کردیم.

وی با اشاره به روش جدید کدگذاری بر روی اسناد و لزوم آموزش آن به مردم گفت که دولت آمریکا هنوز هیچ چیزی درباره اسنادی که من در اختیار روزنامه‌ها گذاشتم کشف نکرده است و این به دلیل شیوه کدگذاری آن است.

وی در پاسخ سوالی درباره اینکه آیا از افشای اسناد محرمانه آمریکا پشیمان نیستند نیز گفت: هرگز. این کار برای مردم و منافع عمومی بسیار مفید و سازنده بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها