امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۱۴:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67463
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 55
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، «عمران الزعبی» وزیر اطلاع رسانی سوریه اعلام کرد: هیچ تماسی بین سوریه و قطر درباره آزادی راهبه‌های معلولا ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، «عمران الزعبی» وزیر اطلاع رسانی سوریه اعلام کرد: هیچ تماسی بین سوریه و قطر درباره آزادی راهبه‌های معلولا صورت نگرفته است.
الزعبی همچنین تاکید کرد که تنها 26 زندانی در قبال آزادی راهبه‌های معلولا از زندان‌های سوریه آزاده شده اند.

راهبه‌های آزاد شده سوری از «بشار اسد»، رئیس جمهوری سوریه به خاطر دستوراتش جهت تسهیل در عملیات گفت‌وگو با تروریست‌های رباینده آنها که 13 راهبه و 3 همراه آنها را ربوده بودند، تشکر  وقدردانی کردند.

این راهبه‌ها همچنین از سرلشکر «عباس ابراهیم»، مدیر دایره امنیت عمومی لبنان نیز به خاطر نقشی که در به نتیجه رسیدن عملیات مبادله صورت گرفت، تشکر کردند.

در همین راستا آنها از «جرج حسوانی»، بازرگانی سوری که طی مدت اسارت‌شان نزد گروه جبهه النصره، پذیرایی و استقبال از آنها را برعهده داشت، هم تشکر کردند.

اما «حسین مخلوف»، استاندار ریف دمشق که در گذرگاه ورودی راهبه‌های ربوده شده جهت استقبال از آنها و نظارت بر عملیات مبادله حضور داشت نیز در سخنانی گفت: همه این تلاش‌ها به لطف دستورات و اوامر رئیس جمهوری سوریه صورت گرفت که بر اتمام مراحل توافقنامه و از بین بردن موانع پیشرو جهت به نتیجه رسیدن عملیات مبادله تاکید داشت.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها