امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۵:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67473
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی فارس، در مراسم اختتامیه چهارمین مسابقه بین‌المللی کاریکاتور معضلات شهری،‌ جوایز برگزیدگان این دوره اهدا شد که جایزه اول ...

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی فارس، در مراسم اختتامیه چهارمین مسابقه بین‌المللی کاریکاتور معضلات شهری،‌ جوایز برگزیدگان این دوره اهدا شد که جایزه اول 30 میلیون ریالی به اثری از منصور مقدم از ایران اختصاص یافت و جایزه دوم و سوم به ترتیب به مخمودجون اشونکولف از ازبکستان و والریو کورتو از آلمان رسید و جوایز 20 میلیون ریالی و 10 میلیون ریالی به آن‌ها اهدا شد.

جایزه ویژه 5 میلیون ریالی این جشنواره نیز به سرجیو ریبیرو از برزیل، ویکتور سولیس از مکزیک و مجید امینی، سیدیوسف رحیمی و عاطفه یاریان از ایران اهدا شد.

داوری آثار این دوره از مسابقه کاریکاتور «معضلات شهری» را کامبیز درم‌بخش، جواد علیزاده، علی جهانشاهی، دالسیو ماچادو از برزیل و برنارد بوتون از فرانسه بر عهده داشتند.

در این دوره از جشنواره 335 هنرمند از 49 کشور با 1076 اثر شرکت داشتند که با رأی هیئت داوران این جشنواره، 141 اثر به داوری نهایی و نمایشگاه راه یافت.

نمایشگاه آثار منتخب این جشنواره تا ۲۹ اسفندماه در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) ادامه دارد وعلاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۹ تا ۱۸ به این موزه واقع در خیابان ولیعصر، روبروی بزرگراه نیایش، بلوار اسفدیار، شماره 35 مراجعه کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها