امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67483
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا اسد‌زاده به عنوان سردبیر خبرگزاری کتاب انتخاب شد. این انتخاب بر ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا اسد‌زاده به عنوان سردبیر خبرگزاری کتاب انتخاب شد. این انتخاب بر اساس تصمیم هیأت امنای خانه کتاب صورت گرفته است.
مراسم معارفه محمدرضا اسد زاده سردبیر جدید خبرگزاری کتاب (ایبنا) ساعت11 فردا سه‌شنبه 20 اسفند ماه  در سرای اهل قلم به نشانی خیابان انقلاب، خیابان فلسطین جنوبی ، کوچه خواجه نصیر،‌ پلاک 2، سرای اهل قلم طبقه دوم برگزار می‌شود.

نجفقلی میرزایی مدیر عامل خانه کتاب پیرامون این انتخاب آن را تایید کرد و گفت: هیات امنا آقای اسدزاده را انتخاب و ایشان به عنوان سردبیر معرفی شدند.

به گفته میرزایی، حکم آقای اسدزاده ابلاغ شده است، فردا هم مراسم معارفه این مدیر جدید برگزار خواهد شد.

علمشاهی کم‌تر از دو ماه پیش به عنوان سردبیر خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) معرفی شده بود اما طی روزهای گذشته اخبار ضد و نقیضی پیرامون ادامه فعالیت وی در خانه کتاب منتشر می‌شد که در نهایت او برکنار و اسدزاده به عنوان سردبیر معرفی شد.

طی حکمی از سوی نجفعلی میرزایی، مدیرعامل خانه کتاب، سید فرید قاسمی به سمت رئیس شورای برنامه ریزی خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) منصوب شد.

متن حکم سید فرید قاسمی به این شرح است:

نظر به سوابق تخصصی جناب عالی در عرصه خبر و خبرگزاری و نیز شایستگی های علمی و حرفه‌ای‌تان در حوزه فرهنگ مکتوب کشور و بنا به موافقت هیأت امناء موسسه خانه کتاب ، به موجب این حکم به عنوان «رئیس شورای برنامه‌ریزی خبرگزاری کتاب ایران» منصوب می‌شوید.

امیدوارم با عنایت حق تعالی و با توجه به سیاست‌های کلان فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در راستای تحقق‌بخشی به اصول راهبردی و رهنمون‌های بنیادین مقام معظم رهبری در حوزه کتاب و نیز در ارتقای کیفی این مجموعه ارزشمند فرهنگی و توسعه فعالیت‌های آن موفق باشید.

همچنین در حکم محمدرضا اسدزاده آمده است:
جناب آقای محمدرضا اسدزاده

نظر به سوابق تخصصی جناب عالی در عرصه خبر و خبرگزاری و نیز شایستگی‌های علمی، فنی و توانمندی‌های درخشان‌تان در حوزه فرهنگ مکتوب کشور و بنا به مصوبه هیأت امناء موسسه خانه کتاب، به موجب این حکم به عنوان «سردبیر خبرگزاری کتاب ایران» منصوب می شوید.

امیدوارم با عنایت حق تعالی و با توجه به سیاست‌های کلان فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در راستای تحقق‌بخشی به اصول راهبردی و رهنمون‌های بنیادین مقام معظم رهبری در حوزه کتاب و نیز در ارتقای کیفی این مجموعه ارزشمند فرهنگی و توسعه فعالیت‌های آن موفق باشید.

در ضمن از زحمات جناب آقای احمد علمشاهی سردبیر محترم سابق خبرگزاری کتاب در مدت همکاریشان تشکر و قدردانی می‌شود و آرزوی توفیق روزافزون برای ایشان دارم.
 
* نگاهی به سوابق مدیریت فرهنگی و رسانه‌ای «محمدرضا اسدزاده»

محمدرضا اسدزاده فعالیت فرهنگی خود را در سال 1375 آغاز کرده است، از جمله فعالیت‌های رسانه‌ای وی می‌توان به دبیری گروه اندیشه و تاریخ خبرگزاری خبرآنلاین (1388 تا 1391) ، سردبیر ماهنامه اسلام و زندگی مرکز اسلامی لندن (1387) ، دبیر گروه روزنامه همشهری امارات (1386 تا 1387)، 6 سال سردبیر هفته‌نامه همشهری محله (از سال 1381 تا 1386)، دبیر خبر رادیو سراسری بخش خبر ساعت 21 (1377 تا 1378) و عضویت در تحریریه‌های: روزنامه همشهری (سال 1386)/ روزنامه ابرار ( 1377 تا 1379) / روزنامه خبر (1389)/ روزنامه وطن امروز (1379) / خبرگزاری شهر(1385)/ مجله سوره (1381) / مجله سروش اندیشه(1379) / مجله همشهری ماه (1386 تا 1387) / هفته نامه همشهری جمعه (1385 و 1386) / مجله سپیده دانایی (1386) / مجله شهرزاد (1387) / مجله رسانه (1375)/ مجله خیمه (به صورت متناوب)/ روزنامه گنبدکبود و خانه (1375 تا 1377) اشاره کرد.

از وی همچنین در حوزه نویسندگی 7 اثر، نظیر کتاب‌های «محمدرضا اسدزاده» می‌توان به «نجواهای ناتمام»، «رنج و رنگ»، «هیچ هیچ»، «لبخند خدا»، «ساعت 25»، «کیش مهر» و «من این نسل» منتشر شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها