امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۹:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67488
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس طرح چشمه‌های جاری در ایام نوروز 1393 توسط سازمان قرآن و عترت بسیج ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس طرح چشمه‌های جاری در ایام نوروز 1393 توسط سازمان قرآن و عترت بسیج تهران بزرگ و شبکه قرآن و معارف سیما برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش، این طرح سراسری است اما اجرای آن در سطح تهران برعهده سازمان قرآن و عترت بسیج تهران بزرگ گذاشته شده و عموم شهروندان به ویژه بسیجیان می‌توانند در آن شرکت کنند.

طرح «چشمه‌های جاری» با محوریت حفظ سوره مبارکه «انسان» برگزار می‌شود و با توجه به تقارن ایام نوروز با ایام فاطمیه این برنامه با تقدیم به ساحت مقدس و نورانی حضرت «صدیقه طاهره(س)» برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ 20 اسفند‌ماه لغایت 15 فروردین‌ماه 1393 از طریق پیامک 660001927 در طرح شرکت کنند، به این صورت که پس از حفظ سوره «انسان(دهر)» کلمه دهر را همراه با نام و نام خانوادگی به شماره اعلام شده پیامک کنند تا برای آزمون غیر حضوری با آنان تماس برقرار شود.

یاد‌آور می‌شود این سامانه پیامکی ویژه شهر تهران است و طرح در سایر شهر‌ها توسط دستگاه‌های همان شهر اجرا می‌شود.

به گزارش فارس طرح چشمه‌های جاری ویژه دانشجویان، توسط بسیج دانشجویی در سطح دانشجویان سراسر کشور برگزار می‌شود، همچنین دانشجویان می‌توانند پس از حفظ سوره «انسان» کلمه دهر را به همراه نام و نام خانوادگی به شماره 30008571 پیامک کنند.

ویژه برنامه طرح «چشمه‌های جاری» در ایام عید نوروز از ساعت 20 لغایت 21:30 از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می‌شود.

سوره مبارکه «انسان» دو صفحه است و علاقه‌مندان می‌توانند در ایام نوروز با حفظ روزانه حدود یک خط از این سوره تا پایان نوروز حافظ سوره «انسان» شوند و تا آخر عمر از مواهب آن بهره‌مند شوند.
انتهای پیام/ت
برچسب ها:
آخرین اخبار