امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67494
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  چهارمین نمایشگاه "تابلوهای کوچک" تا ۲۳ اسفندماه در گالری آریا برپاست و تاکنون آمار فروش آن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  چهارمین نمایشگاه "تابلوهای کوچک" تا ۲۳ اسفندماه در گالری آریا برپاست و تاکنون آمار فروش آن به 283 اثر از حدود ۱۰۰ هنرمند رسیده است.

به گفته آریا اقبال، گالری آریا در ادامه برپایی نمایشگاه "تابلوهای کوچک" خود علاوه بر اینکه سال آینده حراج چهارمین نمایشگاه "تابلوهای کوچک" را بر پا می کند، برپایی سه نمایشگاه " آثار کوچک" را در عرصه های مختلف هنری در برنامه دارد که فراخوان آنها از اردیبهشت ماه به مرور اعلام خواهد شد.

دومین نمایشگاه"عکس های کوچک" در تابستان 93، اولین نمایشگاه "مجسمه های کوچک" نیز در زمستان 93 برپا خواهد شد.

به گفته مدیر گالری جدا کردن بخش حراج از بخش نمایشگاهی در این دوره نمایشگاه جهت برنامه ریزی دقیق تر روی بخش حراج و محک زدن این شعار که قیمت آثار را ابعاد تعیین نمی کند بلکه مخاطب تعیین می کند ،صورت گرفته است.

شیوه برگزاری نمایشگاه "آثار کوچک" به این شکل است که با فروش هر اثر، اثر فروخته شده به خریدار تحویل داده می‌شود و اثر جدیدی جایگزین آن خواهد شد. براساس آماری توسط گالری تهیه شده است بیشتر خریدران این آثار را مردم عادی تشکیل می‌دهند .

گالری آریا در خیابان ولیعصر، بالا‌تر از سه‌راه شهید بهشتی، کوی زرین، پلاک ۱۰ واقع است و این نمایشگاه تا ۲۳ اسفندماه ادامه دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها