امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۴:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67504
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب فرهنگسرای رسانه مجموعه گردآوری شده از مقاله‌های دکتر حسن خجسته است که از سوی دفتر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب فرهنگسرای رسانه مجموعه گردآوری شده از مقاله‌های دکتر حسن خجسته است که از سوی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها منتشر شده است.
 
این کتاب با هدف ایجاد زمینه برای مطالعه دانشجویان و علاقه‌مندان به رادیو تدوین شده و مجموعه مقاله‌های این کتاب پیش‌تر نیز در 5 کتاب جداگانه با عناوین؛ درآمدی بر جامعه‌شناسی رادیو، مطالعاتی جامعه‌شناختی درباره رادیو، تأملاتی جامعه‌شناختی درباره رادیو، جامعه‌شناسی رادیو و رسانه، و رادیو، مدیریت و جامعه به چاپ رسیدند.
 
چهل و دومین نشست زرین قلم با حضور دکتر محمد مهدی لبیبی-مدیرکل پژوهش‌های رادیو، دکتر قاسم پورحسن، محمدرضا ترکی، یونس شکرخواه؛ اساتید دانشگاه و دکتر حسن خجسته-نویسنده و نیز معاونت برنامه‌ریزی و نظارت سازمان صدا و سیما، روز چهارشنبه 21 اسفند ماه ساعت 10، در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای رسانه برگزار خواهد شد.
 
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به فرهنگسرای رسانه واقع در پاسداران، خیابان گل نبی، خیابان ناطق نوری، میدان قبا مراجعه کنند و یا با شماره تلفن: 2-22888780  تماس حاصل نمایند.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها