امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۸:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67513
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیرمسعود شهرام نیا جایگزین محمد عظیمی مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیرمسعود شهرام نیا جایگزین محمد عظیمی مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران شد.

بر اساس این گزارش، عظیمی 23 فروردین 91 با برپایی مراسم معارفه در موسسه فعالیت داشت اما از فردا و با برگزاری مراسم معارفه با حضور سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر ارشاد شهرام نیا رسما مدیر عامل خواهد شد.

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران فردا از ساعت 10 صبح در سرای اهل قلم برگزار می شود.

امیرمسعود شهرام‌نیا پیش از این در سمت هایی چون معاونت فرهنگی انتشارات سروش وابسته به سازمان صداو سیما، مدیر عامل مؤسسه نشر شهر وابسته به شهرداری تهران، معاون اسناد سازمان اسناد و کتابخانه ملی اشتغال داشته است.

شهرام نیا فارغ التحصیل مقطع دکتری در رشته علوم سیاسی از دانشگاه تربیت مدرس و عضو هئیت علمی دانشگاه اصفهان است. وی تا کنون 3 عنوان کتاب و بیش از 30 مقاله پژوهشی در نشریات مختلف علمی داخلی و خارجی تألیف کرده است.

موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در سال 1371 به عنوان یکی از موسسات زیرمجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تأسیس شد، چندین دوره نیز مجری برگزاری نمایشگاه کتاب بود.

پیش از عظیمی احسان‌الله حجتی مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی بود که تا شهریور سال 1390 این سمت را به‌عهده داشت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار