امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۳:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6752
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 125
به گزارش فارس به نقل از کامپیوترورلد، شرکت ادوب هفته قبل اعلام کرد که از این پس شیوه سنتی فروش محصولاتش را تغییر داده و علاقه‌مندان دیگر نمی توانند ...

به گزارش فارس به نقل از کامپیوترورلد، شرکت ادوب هفته قبل اعلام کرد که از این پس شیوه سنتی فروش محصولاتش را تغییر داده و علاقه‌مندان دیگر نمی توانند با مراجعه به فروشگاه ها بسته های نرم افزاری آن را خریداری کنند. بنابراین تنها شیوه خرید پرداخت اینترنتی پول و دانلود محصولات یا استفاده از آنها در قالب خدمات کلود است.

به دنبال اعلام این خبر هزاران نفر از کاربران محصولات مختلف گرافیکی و چند رسانه ای ادوب با امضای طوماری اعتراضی در فضای مجازی اعتراض خود را نسبت به این تصمیم اعلام نمودند.

بسیاری از کاربران این تصمیم ادوب را غیرمنطقی اعلام کرده و تصریح نمودند حتما شیوه های دیگری را برای به روز کردن نرم افزارهای خریداری شده از ادوب پیدا خواهند کرد.

با توجه به اینکه این تصمیم اولین بار در مورد بسته نرم افزاری Creative Suite  اجرا خواهد شد و این بسته حاوی نرم افزارهای محبوبی مانند فوتوشاپ و Illustrator  است، واکنش کاربران بسیار منفی و خشمگینانه بوده است.
برخی کاربران حتی تهدید کرده اند که استفاده از محصولات ادوب را کنار گذاشته و به استفاده از برنامه های شرکت های رقیب روی خواهند آورد.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها