امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۶:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67528
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 38
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی، محمدجواد عمواکبری مسئول بسیج ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی، محمدجواد عمواکبری مسئول بسیج دانشجویی واحد دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران در مورد صحبت‌های هاشمی رفسنجانی پیرامون دانشگاه آزاد گفت: اینکه ایشان در آن جمع نظام را با رژیم شاه مقایسه کرده‌‌ و گفته‌ است کاری که رژیم نتوانسته انجام دهد نظام انجام داده‌است، ریشه در نوع نگاه وی دارد، اصلاً بحث، بحث متفاوتی است، حسینیه ارشاد ممکن است توسط چند نفر با هزینه شخصی ساخته باشد و افراد حق تصرف در آن را دارند و می‌توانند هر گونه که خواستند با آن برخورد کنند و اساس‌نامه را طوری بنویسند که کسی یا دستگاهی در آن تصرف نکند.

  وی گفت: بحث دانشگاه آزاد اسلامی متفاوت از حسینیه ارشاد است. دانشگاه که با پول مردم و بیت‌المال ساخته شده است اموالی است در تصرف نظام که ولایت فقیه با شرایطی که دارد می‌تواند در اموال عمومی وارد شده و برای آن‌ها برنامه ریزی کند و اصلاً باید به هاشمی گفت شما با این همه سابقه در انقلاب چطور نظام اسلامی را با رژیم طاغوت مقایسه می‌کنید؟

عمو اکبری با غیر معقول خواندن این مقایسه افزود: هاشمی از واژه تصرف توسط نظام استفاده کرده‌ است، باید به وی گفت مگر دانشگاه ارث شخصی است که می‌گوید طوری اساس‌نامه نوشتم که کسی نتواند تصرفش کند، این دانشگاه از ابتدای تاسیس، جزو اموال عمومی و در تصرف نظام بوده و هست و اینکه دوره کوتاه فرد دیگری از جناح سیاسی دیگر مسئولیت آن را بر عهده گرفته به معنای تصرف نیست، روزی یک جناح سیاسی نزدیک به شما عهده‌دار مسئولیت آن است و روزی عده‌ای دیگر و این خاصیت اموال عمومی است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد علوم پزشکی تهران همچنین  در مورد ادعای هاشمی در مورد عدم ارائه حتی یک برگ سند در مورد دخالت دانشگاه آزاد در انتخاب سال 88 گفت: این حرف صرفاً یک ژست سیاسی جهت تبرئه همفکران خود در مسئله فتنه 88 است وگرنه بر همگان روشن است که اموال دانشگاه و مجموعه مدیریتی آن همه و همه در خدمت جریانی خاص در انتخابات بودند و مثال‌هایی از این دست کم نیست.

عمواکبری تصریح کرد: بحث تعطیلی و تعویق امتحانات پایان ترم جهت حضور هواداران و جریان همفکر در شورش‌های خیابانی، بودجه‌ای که توسط این دانشگاه اختصاص داده شده‌است جهت این امر روشن و واضح است و صورتجلسه‌هایی که توسط خبرگزاری‌ها منتشر شد همگی دال بر دخالت صریح این دانشگاه در انتخابات است و این ادعای هاشمی هم مثل اکثر ادعاهای خلاف واقعش، ادعائی غیر قابل اعتنا است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها