امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۹:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67550
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیئت وزیران بنا به پیشنهاد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیئت وزیران بنا به پیشنهاد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی وبه استناد اصل یکصدو سی هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران اصلاحیه آئین نامه تبادل هدایا به مقامات خارجی را تصویب کرد.

براین اساس،آیین نامه تبادل هدایابه مقامات خارجی،عبارت "باید واجد شرایط زیر باشد،موارد استثنا با تشخیص و مسئولیت وزیر یا بالاترین مقام دستگاه مستقل انجام گیرد" به عبارت "به تشخیص و مسئولیت وزیر یا بالاترین مقام دستگاه میزبان باید واجد شرایط زیر باشد"اصلاح می شود.

همچنین براساس این مصوبه اشیای اهدایی به مقام های خارجی ،نخست وزیران خارجی و شخصیت های هم تراز، تاپانزده میلیون (000/000/15)ریال؛ وزیران خارجی و شخصیت های هم تراز، تا ده میلیون (000/000/10)ریال؛سفیران و معاونان وزیران خارجی و شخصیت های هم تراز ،تا سه میلیون (000/000/3)ریال و مدیران کل و سایر ملاقات شوندگان خارجی، تا دومیلیون (000/000/2)ریال است.

این مصوبه در تاریخ 13/12/1392 از سوی اسحاق جهانگیری؛ معاون اول رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ شده است.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها