امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67555
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 253
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برخی حاشیه های مراسم تودیع و معارفه استانداران جدید و قدیم خراسان رضوی به ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برخی حاشیه های مراسم تودیع و معارفه استانداران جدید و قدیم خراسان رضوی به شرح زیر است:

*فروزان‌مهر استاندار سابق خراسان رضوی وقتی برای سخنرانی به بالای سن رفت گفت که الآن نمی‌خواهم از عدد و رقم صحبت کنم بلکه می‌خواهم با زبان دل در این محفل سخن بگویم؛ البته فروزان‌مهر به این هم قانع نشد و گفت صبح تفال به حافظ زده‌ام و این بیت آمد که حافظ وظیفه تو دعا کردن است و بس.

*وقتی هواپیمای آقای وزیر وارد فرودگاه مشهد مقدس شد صالحی امیری وزیر پیشنهادی ورزش نیز که اکنون عهده‌دار کتابخانه ملی است او را همراهی کرد و گفت که بنده به دلیل سابقه دوستی‌ام با آقای رشیدیان در اینجا حضور یافته‌ام.

*سید صولت مرتضوی با عنوان شهردار مشهد به مراسم تودیع و معارفه آمد. البته وی در اواسط برنامه خوش و بش گرمی با وزیر کشور و قائم مقامش داشت و از جلسه خارج شد.

*عبدالرضا رحمانی فضلی در طی سخنرانی خود گفت: بنده نظرم این بود آقای فروزان‌مهر بماند؛ البته او از اسماعیل نجار آخرین گزینه استانداری خراسان رضوی نیز اینگونه دفاع کرد که «در حق وی ظلم شده است.»

*وزیر کشور خبری هم از شغل جدید نجار در وزارت کشور داشت. رحمانی فضلی امروز اعلام کرد که نجار در وزارت کشور به عنوان معاون وزیر مشغول به کار خواهد شد؛ گفته می شود نجار قرار است به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کل کشور فعالیت کند.

*در این مراسم همچنین برخی از نمایندگان استان خراسان رضوی و مسئولان کشوری و لشگری این استان حضور داشتند که با اهدای لوح توسط وزیر کشور به آقای فروزان‌مهر از وی تقدیر شد و حکم انتصاب رشیدیان به عنوان استاندار خرسان رضوی به وی اهداء شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها