امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۸:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67568
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 160
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از بسیج جامعه زنان، 57 سازمان غیردولتی زنان در اعتراض به دیدار هیئت‌های اروپایی با فتنه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از بسیج جامعه زنان، 57 سازمان غیردولتی زنان در اعتراض به دیدار هیئت‌های اروپایی با فتنه گران بیانیه‌ای را منتشر کردند که در متن آن آمده است:

ورود هیئت بلندپایه اروپا به کشور، برای ما یک موفقیت دیپلماتیک و برای غرب، فرصت اعتماد سازی را فراهم می‌کند تا با دوری جستن از شیطنت‌های خارج از عرف و رعایت ضوابط قانونی، با احترام متقابل راه‌های مذاکرات را هموار سازند چرا حرکات خارج از شئونات دیپلماتیک و نتایج ناشی از آن آتشی است که پیکره اعتماد سازی را می‌سوزاند و دودش به چشمان خود غرب می‌رود.

اکنون ایران اسلامی با اقتدار یکی از مؤثرترین، قدرت‌های ایمانی و اعتقادی جهان محسوب می‌شود و معادله استکبار را در راهبردی بین المللی در هم پیچیده است.

موفقیت‌ها علمی،سیاسی، اجتماعی و دستاوردهای بی نظیر امت ایران بعد انقلاب اسلامی در بحبوحه هشت سال جنگ تحمیلی و تحریم‌های شدید بین المللی، ایمان قوی، عزم راسخ و اقتدار امتی را در برابر چشم جهانیان به نمایش گذاشته است که راهی جز فرود آوردن سر تسلیم در برابر خواست ملتی مقتدر را برای دشمنان این مرز و بوم باقی نگذاشته است.

ایران اسلامی به رهبری امامی فرزانه حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی) با بصیرت همچنان راه خود را به سمت خودکفایی و بومی سازی علوم مختلف من جمله دستیابی به انرژی صلح آمیز هسته ای، خودکفایی در عرصه فن آوری های نظامی ... بر می‌دارد و در این مسیر زنان و مردان ایران زمین دوش به دوش یکدیگر پایه‌ها ایرانی سربلند و آزاد را مستحکم تر می‌کنند.

با توجه به تاریخ و ذهنیت مردم ایران نسبت به دشمنی‌های آشکار غرب علیه انقلاب اسلامی و همچنین در دوره اوج فتنه گری و هجمه گسترده رسانه‌ای غرب علیه ایران اسلامی، ورود هیأت بلندپایه اروپا به کشور، برای ما یک موفقیت دیپلماتیک و برای غرب، فرصت اعتماد سازی را فراهم می‌کند تا با دوری جستن از شیطنت‌های خارج از عرف و رعایت ضوابط قانونی، با احترام متقابل راه‌های مذاکرات را هموار سازند.

بعد از دیدار هیئت بلندپایه پارلمانی اروپا با سران فتنه و بی احترامی آنان نسبت به مسئولان نظام ما و واکنش مردم نسبت به این حرکت خارج از شئونات دیپلماتیک، اکنون از خانم اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا انتظار نمی‌رود که راه غلط پیموده دوستان خود را به گونه‌ای دیگر در لوای شعار «حقوق بشر» که دست مایه‌ای قدیمی و نخ نما شده برای فشار علیه کشور ماست به سراغ کسانی برود که در ذهن مردم ایران مغضوب و نماد فتنه گری محسوب می‌شوند.

دیدار با زنان فعال در حوزه فمنیسم، نشستن پای صحبت‌های آشوب‌گران و فتنه گران، دیدار با چهره‌های زن شناخته شده در فعالیت‌های ضد ارزش‌های انقلاب اسلامی و نتیجه گیری از صحبت‌های آنان برای نقض شدن یا نشدن حقوق بشر در ایران به مثابه فردی می ماند که خود به قاضی برود و خود هم از آن راضی برگردد!

این حرکت و نتایج ناشی از آن آتشی که پیکره اعتماد سازی را می سوزاند و دودش به چشمان خود غرب می‌رود و گزینه‌های خنده آور و جهالانه آمریکا را به بازی می‌گیرد.

ما زنان فعال سازمان های غیردولتی ضمن اعتراض به این دیدارهای مکرر اعضای بلندپایه اروپایی با سران فتنه و زنان حاضر در فتنه سال 88 اعلام می کنیم که برای سنجش میزان حضور زنان مسلمان ایران در جامعه، برخورداری از شأن بالای انسانی زن در ایران با هیأت‌های اروپایی با زنان نمونه در عرصه‌های علمی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی ما دیدار داشته باشند.

و در پایان مدعیان حقوق بشر به خصوص مدافعان حقوق زنان در اروپا را تحقیق و تفحص در کشورهای خودشان دعوت می کنیم چرا که به نظر می‌رسد آنها کور خود و بینای دیگران هستند.

همچنین خواستار دقت نظر بیشتر دستگاه های نظارتی بر دیدارهای مهمان های خارجی مخصوصا هیأت‌های اروپایی و برخورد قاطعانه آنها با عاملان اینگونه دیدار ها هستیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها