امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67584
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۹
تعداد بازدید: 57
«ابراهیم جعفری» در همایش بین‌المللی «نقش دنیای اسلام در هندسه قدرت جهانی» در تهران در گفت‌وگویی کوتاه با خبرنگار بین الملل خبرگزاری پیروان موعود به ...

«ابراهیم جعفری» در همایش بین‌المللی «نقش دنیای اسلام در هندسه قدرت جهانی» در تهران در گفت‌وگویی کوتاه با خبرنگار بین الملل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تلاش برخی از کشورهای منطقه برای بی ثباتی و ایجاد ناامنی در عراق گفت: کشورهای خارجی چه منطقه‌ای و چه جهانی اگر که عراق آرام، آباد و ثروتمند باشد منافع آنها به خطر می‌افتد پس تلاش می‌کنند تا ثبات عراق را به هم بزنند.

وی افزود که برخی از کشورها با وجود اختلافات و عدم آرامش در عراق به حیات خود ادامه می‌دهند به همین دلیل آنها می‌خواهند که عراق عقب مانده و همیشه در حال درگیری باشد.
 
نوری المالکی نخست وزیر عراق در مصاحبه با شبکه فرانس 24، عربستان و قطر را مسئول حمایت‌ از تروریست ها در این کشور دانسته و آن را اعلان جنگ علیه عراق اعلام کرده بود.

ابراهیم جعفری در ادامه با اشاره به برخی از اختلافات بین جناح‌های سیاسی در عراق گفت: اگر این اختلاف‌ها در حد سلیقه باشد مفید است ولی اگر به حد درگیری و اختلافات شدید برسد منافع ملی عراق را تهدید می‌کند و به نفع دشمنان خارجی عراق است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها