امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۱۲:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67605
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۹
تعداد بازدید: 69
زهره الهیان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هشتم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

زهره الهیان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هشتم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سفر کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به تهران و دیدار وی با محکومین فتنه 88، اظهار داشت: سفر اشتون همزمان با 8 مارس در حالی صورت می‌گیرد که معاون وی اعلام کرده است که این همزمانی با برنامه‌ریزی قبلی صورت گرفته است و این امر بصورت آشکار نشان می‌دهد طرف غربی به دنبال بهره برداری‌های خاص سیاسی از این موضوع است.

وی با بیان اینکه گروه 1+5 در کنار پرونده هسته‌ای پروژه دیگری را دنبال می‌کنند، اضافه کرد: غرب پرونده حقوق بشر را مطرح می‌کند و با این عمل هدف توطئه افکنی را دنبال می‌کند، بحث حقوق بشر بطور جدی در دستور کار غرب و آمریکا است و از این ابزار برای مقابله با جمهوری اسلامی استفاده می‌کنند.

الهیان ادامه داد: نقض حقوق زنان از نظر غربی‌ها با یک برنامه از قبل تعیین شده به دستاویزی برای افزایش فشار به ملت ایران تبدیل شده است و در پشت صحنه لابی‌های صهیونیستی و اتاق های فکر برای اینگونه اقدامات برنامه ریزی کرده‌اند.

وی بیان داشت: زنان در عمر جمهوری اسلامی پیشرفت‌های چشمگیری کرده‌اند و بهتر بود این شخص با دیدار و گفت‌وگو با زنان دانشمند و فرهیخته کشوراز نزدیک مشاهده می‌کرد که زنان ایران اسلامی امروز به چه دستاوردهای عظیمی رسیده‌اند.

این فعال سیاسی با انتقاد از عملکرد دستگاه دیپلماسی کشور، گفت: باید از مسوولین وزارت خارجه پرسید آیا از این برنامه ریزی‌های پشت صحنه اطلاعی داشته‌اند یا خیر؟ و در صورتی که اطلاع کافی داشته‌اند چرا تدبیر مناسبی اتخاذ نشده است زیرا دیدار این شخص با محکومین فتنه دخالت در امور داخلی کشورمان محسوب می‌شود و جای تاسف دارد.

وی خاطرنشان کرد: رخداد این حوادث به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست. مسئولین ذیربط باید نسبت به این اتفاقات در برابر افکار عمومی ملت ایران پاسخگو باشد زیرا امروز بحث بر سر عزت و اقتدار ملی کشور است و هیچگونه اهمالی پذیرفته نبوده و منافع ملی قابل معامله نیست.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار