امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67609
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۹
تعداد بازدید: 82
مهدی تاج در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص اظهارات توهین‌آمیز رئیس باشگاه الهلال عربستان در خصوص ...

مهدی تاج در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص اظهارات توهین‌آمیز رئیس باشگاه الهلال عربستان در خصوص ایران گفت: از شنیدن صحبت‌های رئیس باشگاه الهلال شوکه شدم، هر چند که شنیدن این حرف‌ها برایم از طرف عربستانی‌ها بعید نبود. آنها به جوسازی در میدان ورزشی شهرت دارند. هنوز فراموش نکردیم که در سال 1390 با سفر به اصفهان داستان واهی آب‌های معدنی مسموم را به راه انداختند که البته پاسخ محکمی هم از AFC گرفتند.

وی ادامه داد: شاید پاسخ محکم AFC به آنها درس خوبی برایشان نبوده که دوباره به حاشیه‌سازی روی آوردند و با مسائل غیرواقعی مسائل ضد فوتبال را به بیرون رواج دهند.ای کاش آنها از پاسخ تند AFC درس می گرفتند. این مسائل در شأن و منزلت یک مدیر ورزشی نیست و شاید مسائل دیگری مطرح است که رئیس الهلال می‌گوید سفرم به ایران برایم آزاردهنده است. رئیس الهلال بداند که ایران کشوری است که این روزها خیلی از بزرگان و مقامات عالی‌رتبه سیاسی برای سفر به آن در صف هستند و در چند روز گذشته دیدیم که چهره‌های بزرگ سیاسی در ایران هستند و از حضورشان هم ابراز رضایت می‌کنند.

تاج افزود: پیشنهاد من به اینها این است که برای اینکه ایران را بهتر بشناسند مجموعه‌‌ای از تاریخچه و فرهنگ ایران را مطالعه کنند چرا که مردم ایران در همه جای دنیا به میهمان‌نوازی معروف هستند و اگر قرار باشد ما هم مثل آنها رفتار کنیم باید به کارنامه میزبانی یک دهه اخیر عربستانی‌ها از نمایندگان ایران نگاه بیندازیم و می‌بینیم که کارشکنی‌هایی که آنها قبل از سفر، در فرودگاه و حتی تعداد میهمان‌ها داشته‌اند تمامی نداشته است.

وی تأکید کرد: من به عنوان رئیس سازمان لیگ فوتبال که همواره اولویتم فوتبال است به مدیر الهلال توصیه می‌کنم که به شعار اصلی فیفا و AFC که بازی جوانمردانه است توجه بیشتری داشته باشند و مسائل غیر ورزشی را در مسائل ورزشی دخیل نکنند. ما همواره به فکر بازی جوانمردانه هستیم و فقط بر روی مسائل ورزشی تمرکز داریم.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها