امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۷:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67616
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۹
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس روزنامه «یونگه‌ولت» در گزارشی با اشاره به خبر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس روزنامه «یونگه‌ولت» در گزارشی با اشاره به خبر اخیر رسانه‌های اسرائیلی درباره کشف کشتی حامل محموله تسلیحاتی ایران برای غزه نوشت که اسرائیل در شرایطی این

نمایش را به راه انداخت که با استقبال چندانی مواجه نشد.

«کنوت ملنتین» نویسنده این گزارش در توضیح این مورد زمان اجرای چنین نمایشی و نیز تکراری بودن آن را دلیل انعکاس کمرنگ آن در سطح جهانی اعلام کرد.

اسرائیلی‌ها همزمان با سفر «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر اسرائیل ادعا کردند که اطلاعات کاملی درباره محموله سلاح کشف شده دارند، اما نتوانستند مقصد واقعی این کشتی را کشف کنند.

رسانه‌های غربی چندی پیش مدعی شده بودند نیروی دریایی اسرائیل یک فروند کشتی حامل سلاح‌های ایرانی به غزه را توقیف کرده است. ایران این گزارش‌ها را تکذیب کرده است.

در پی این اقدام «دن شاپیرو »در مصاحبه با رادیو اسرائیل گفت بعد از مشورت‌هایی که بیت مقامات آمریکا و اسرائیل انجام شد تصمیم گرفته شد اسرائیل آن را متوقف کند.

سفیر آمریکا در اسرائیل در مصاحبه با این رادیو ادعاهای قبلی مقامات واشنگتن مبنی بر حمایت ایران از تروریسم را تکرار کرد. وی گفت آمریکا می‌داند که ایران در سرتاسر خاورمیانه از تروریسم حمایت می‌کند.
انتهای‌پیام/ص

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها