امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67639
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 33
محمدعلی پورمختار نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اصل 90 خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به ...

محمدعلی پورمختار نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اصل 90 خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که آیا کمیسیون اصل 90 مرتبطین بابک زنجانی که گفته می‌شود در حال حاضر هم در وزارت نفت حضور دارند را مورد شناسایی و پیگرد قرار داده است، گفت: این موضوع و در مجموع تمامی موضوعات مربوط به پرونده در حال رسیدگی است.

وی ابراز امیدواری کرد که هر گاه موضوعی قطعیت یافت از جمله تبانی و اقدامات خارج از قانون، هم اعلام خواهد شد و هم طبیعتا با آنها برخورد صورت خواهد گرفت.

به گزارش فارس، پیش‌تر مسعود میرکاظمی رئیس کمیسیون انرژی مجلس در گفت‌وگو با فارس گفته بود «مرتبطین این فرد (بابک زنجانی) در یکی از شرکت‌ها امروز به صورت مؤثرتری در وزارت نفت حضور دارند.»

وی اضافه کرده بود «این افراد امروز مؤثرتر از قبل در حوزه نفت حضور دارند. امروز افرادی که در شرکت‌هایی مانند نیکو هستند تعیین تکلیف نشده‌اند و اتفاقا در تصمیم‌گیری‌های امروز سهیم هم هستند که این بسیار نگران کننده است.»
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها