امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۵:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67647
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 30
مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی اصل 90 خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی اصل 90 خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه روز گذشته کمیسیون متبوعش درباره بررسی ساخت و سازهای غیرمجاز در پارک ملی خجیر گفت: در این جلسه نمایندگانی از سازمان بازرسی، محیط زیست و منابع طبیعی و سازمان آب و برخی دیگر از نهادها حضور داشتند.

وی اضافه کرد: در جلسه دیروز تصمیم گرفته شد ساخت و سازهای غیرمجاز این منطقه تخریب شود؛ قرار بر این شد همه دستگاه‌ها نسبت به تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز خود اقدام کنند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در همین زمینه خاطرنشان کرد: در جلسه روز گذشته مقرر شد آب و برق ساخت و سازهای غیرمجاز پارک ملی خجیر قطع شود و سازمان آب لوله‌های خود را خارج کند.

افضلی‌فرد اضافه کرد: در جلسه مقرر شد محیط زیست نسبت به نهال‌کاری در منطقه اقدام کند البته در جلسه نسبت به صدور حکم‌ها نیز بحث‌هایی مطرح شد و در نهایت مقرر شد صدور احکام به صورتی باشد که شاهد تبعییض نباشیم زیرا برای برخی از ساخت و سازها تخریب و برخی دیگر تخریب نشده است که باید به گونه‌ای عمل کنیم که شاهد تبعیض نباشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار