امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67659
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 36
عزت‌الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری ...

عزت‌الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز (سه‌شنبه) کمیسیون متبوعش از مصوبه این کمیسیون برای تغییر اعضای کمیسیون تلفیق خبر داد.

وی در تشریح جزئیات مصوبه کمیسیون گفت: طبق نظر اعضای کمیسیون 15 نفر از اعضای کمیسیون برنامه با رای‌گیری، 14 نفر از نمایندگان با انتخاب صحن و 15 نفر نیز به نمایندگی از کمیسیون‌های تخصصی به عضویت کمیسیون تلفیق در خواهند آمد. کمیسیون‌های تدوین آیین‌نامه و اصل 90 نیز جزء آن 15 کمیسیون محسوب می‌شوند.

رئیس کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که با توجه به تصویب دو فوریت طرح تغییر اعضای کمیسیون تلفیق، این مصوبه در جلسه فردای مجلس شورای اسلامی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

یوسفیان‌ملا دلیل تصویب تغییر اعضای کمیسیون تلفیق را اینگونه بیان کرد «نمایندگان مجلس در برخی مواقع انتقاداتی از کمیسیون تلفیق داشتند زیرا معتقد بودند اعضای این کمیسیون در اکثریت هستند و به همین دلیل نظر کمیسیون‌های تخصصی به جایی نمی‌رسد.»

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی همچنین خاطرنشان کرد: انتقادات نمایندگان نسبت به وجود اکثریت اعضای کمیسیون بودجه در کمیسیون تلفیق عاملی برای تغییر ترکیب این کمیسیون شد.

وی اضافه کرد: در جلسه امروز آقایان باهنر و ابوترابی و همچنین اعضای هیات رئیسه حضور داشتند تا بحث پیرامون تغییر اعضا به صورت کامل انجام شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها