امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67666
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 82
حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون گفت:‌ در جلسه امروز سوال 2 تن از نمایندگان از ...

حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون گفت:‌ در جلسه امروز سوال 2 تن از نمایندگان از جمله‌ آقای علی مطهری درباره بحث عفاف و حجاب و اقدامات وزارت کشور با حضور آقای رحمانی فضلی و معاونین ایشان مطرح شد.

وی افزود: علیرغم توضیحاتی که وزیر کشور در این باره دادند نمایندگان از توضیحات ایشان قانع نشدند.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: از آن جا که سوالات فوق سوالات ملی بودند این سوالات به صحن علنی مجلس ارجاع داده شد.

پژمان‌فر گفت: البته نمایندگان سوال کننده این مسئله را مطرح کردند که اگر وزارت کشور اقدامات موثری را در راستای بحث عفاف و حجاب در مدت‌ زمان باقی مانده تا مطرح شدن سوال انجام دهد از پرسیدن آن منصرف می شوند.

وی همچنین تصریح کرد:‌ در خصوص نگرانی‌های مقام معظم رهبری پیرامون بحث فرهنگ جلسه‌ای بین کمیسیون فرهنگی و کمیسیون آموزش برگزار شد.

پژمان‌فر گفت:‌قرار شد تا کمیته مشترکی برای پاسخ به نگرانی‌های رهبری ایجاد شود و همچنین بیانیه مشترکی در صحن علنی مجلس قرائت شود تا تمام نمایندگان برای حل این نگرانی‌ها پای کار بیایند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها