امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67673
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سؤالات نمایندگان از عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در جلسه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سؤالات نمایندگان از عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در جلسه امروز سه‌شنبه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مورد بررسی قرار گرفت.

امیر خجسته رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با اعلام این خبر افزود: با عنایت به وصول سؤال تعدادی از نمایندگان محترم از عملکرد وزارت کشور، موارد واصله در جلسه امروز مرد بحث و بررسی قرار گرفته و آقای رحمانی فضلی پاسخگوی سؤال نمایندگان شدند.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با اشاره به محورهای سؤالات نمایندگان گفت: علّت عدم رسیدگی به تخلفات بخشدار مرکزی شهرستان چابهار، تبعیض در اجرای قانون اصلاح ضوابط تقسیمات کشوری، توزیع بدون ضابطه اعتبارات ماده 180 و مشکلات متعدد خراسان شمالی قانون برنامه توسعه در استان خراسان رضوی، برخورد دوگانه در انتصاب فرمانداران و رکود فعالیت‌های قانونی و مشکلات متعدد خراسان شمالی ازجمله سؤالاتی بود که توسط آقایان جدگال، سید ناصر موسوی لارگانی، غلامرضا اسلامی و موسی‌الرضا ثروتی طرح شد.

وی افزود: همچنین سؤال آقای مصطفی افضلی‌فرد نماینده محترم اردبیل در خصوص دلایل عدم توجه برخی استانداران به شاخصه‌های به کارگیری و عزل و نصب مدیران بر اساس رهنمودهای معظم رهبری نیز از وزیر محترم کشور مطرح شد.

نماینده مردم همدان با اشاره به توضیحات رحمانی فضلی به سؤالات نمایندگان گفت: پس از طرح سؤالات و ارائه پاسخ‌های لازم از سوی وزیر محترم کشور آقایان سیدناصر موسوی لارگانی و موسی‌الرضا ثروتی از پاسخ‌های داده شده قانع نشدند که مقرّر شد مراتب جهت رسیدگی به صحن علنی ارسال شود. همچنین در خصوص سؤال جناب آقایان جدگال و اسدالهی مقرر می‌گردید که کارگروهی ویژه با مدیریت کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور تشکیل شده و نسبت به رفع مشکلات موجود اقدام شود. همچنین آقای افضلی‌فرد نیز با تقدیر از هماهنگی استاندار اردبیل با نمایندگان استان، از پاسخ‌های وزیر قانع شدند.

خجسته افزود: در این جلسه اینجانب از وزیر کشور خواستم تا سطح هماهنگی استانداران و مدیران ارشد با مجمع نمایندگان استان افزایش یافته و از نظریات آنان استفاده می‌شود.

در انتهای این جلسه نمایند مردم همدان با اشاره به سخنان سخیف رضوی فقیه در همدان خواستار توجه جدی وزارت کشور در این خصوص و ممانعت از فتنه‌گری افراد خاص شد.

رحمانی فضلی با تأئید دغدغه رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، از عزم قاطع و جدّی خود برای حفظ امنیت و آرامش در کشور خبر داد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار