امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۱۵:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67689
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 30
علی عباسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: آموزش نیروی انسانی شاغل در واحدهای پذیرایی استان زنجان از برنامه‌های مختلف اداره کل ...

علی عباسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: آموزش نیروی انسانی شاغل در واحدهای پذیرایی استان زنجان از برنامه‌های مختلف اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سال آینده به شمار می‌رود.

وی با اشاره به اینکه ارتقای سطح کیفی خدمات واحدهای پذیرایی استان زنجان از اهداف مهم محسوب می‌شود، تصریح کرد: ایجاد شادی و نشاط در بین مردم استان و گردشگران نیز مورد توجه است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی،‌صنایع‌دستی و گردشگری استان زنجان به برگزاری نهمین جشنواره ملی آش ایرانی در استان زنجان اشاره کرد و ادامه داد: این جشنواره ملی با هدف معرفی سنت غذایی ایران در استان برگزار می‌شود.

عباسی با اشاره به اینکه برگزاری جشنواره زیتون در شهرستان طارم از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای سال آینده در استان زنجان به شمار می‌رود، عنوان کرد: مهم‌ترین رویکرد این جشنواره معرفی محصول زیتون در حوزه آگروتوریسم است.

این مسئول با بیان اینکه جشنواره زیتون طی مهرماه سال آینده در شهرستان طارم برگزار خواهد شد، گفت: برگزاری جشن هفته گردشگری و نمایشگاه گردشگری از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده توسط اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان زنجان برای سال آینده است.

وی با اشاره به اینکه ویژه برنامه جشن روز استان از دیگر برنامه‌های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان زنجان در حوزه گردشگری به شمار می‌رود، ادامه داد: شرکت در نمایشگاه‌های خارجی با هدف معرفی استان در بازارهای بین‌المللی نیز از برنامه‌های مورد نظر محسوب می‌شود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان زنجان با بیان اینکه حضور پررنگ و موثر در نمایشگاه‌های مرتبط با بخش گردشگری از برنامه‌های این اداره کل در سال آینده است، عنوان کرد: اجرای برنامه‌های مناسبتی نیز در دستور کار حوزه گردشگری این اداره کل قرار دارد.

عباسی با اشاره به اینکه برنامه‌های آموزشی عمومی نیز طی سال آینده در استان زنجان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد:‌ دوره‌های تخصصی مختلفی نیز در این خصوص برگزار می‌شود.
انتهای پیام/73006/م30
برچسب ها:
آخرین اخبار