امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67695
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 71
مسعود علی محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: نوآوری و نمونه‌سازی محصولات صنایع دستی در رشته‌های بومی مورد توجه اداره کل ...

مسعود علی محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: نوآوری و نمونه‌سازی محصولات صنایع دستی در رشته‌های بومی مورد توجه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان بوده که این اقدام در چهار رشته بومی صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه در پنج رشته صنایع دستی نیز بسته‌بندی محصولات طراحی و نمونه‌سازی شده است، تصریح کرد: در حال حاضر ایجاد خانه صنایع دستی در استان زنجان نیز در دست اقدام است.
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان با بیان اینکه تقویت و توسعه تشکل‌های غیر دولتی مرتبط با بازرگانی از جمله اقدامات صورت گرفته در سال جاری بوده است، افزود: طی سال جاری 12 برنامه مختلف رادیویی و تلویزیونی نیز در حوزه صنایع دستی تهیه و تولید شده است.

علی محمدی با بیان اینکه بیش از یک هزار و 900 نفر در حوزه صنایع دستی مورد آموزش عمومی قرار گرفته‌اند، بیان کرد: طی سال جاری هنرمندان استان  در نمایشگاه‌های سایر استان‌ها نیز حضور داشتند.

این مسئول یادآور شد: برنامه‌های مختلفی نیز در سال جاری در حوزه صنایع دستی تعریف شده بود که تاکنون محقق نشده است.
انتهای پیام/73006/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها