امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۲۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67701
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس محمدحسین پورزرندی در حاشیه برگزاری پنجاه و دومین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به بدهی برخی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس محمدحسین پورزرندی در حاشیه برگزاری پنجاه و دومین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به بدهی برخی از افراد و شرکت‌ها به شهرداری تهران اظهار داشت: در مجموع 45 هزار و 150 فقره چک داریم که از این تعداد 44 هزار و 970 فقره زیر 100 میلیون تومان با نرخ تورم و دیرکرد است.

وی تصریح کرد: از این تعداد فقره چک 9 فقره چک هم بالاتر از یک میلیارد تومان است که در مجموع 23 میلیارد تومان متعلق به شرکت‌های تعاونی مسکن و شرکت‌های افراد حقیقی هستند که البته برخی این افراد ممنوع‌الخروج نیز شده‌اند.

پورزرندی خاطر نشان کرد: 7 فقره چک هم بین 500 تا یک میلیون تومان است که در مجموع رقم این چک‌ها 4 میلیارد و 600 میلیون تومان است.

معاون مالی و اداری شهرداری تهران تصریح کرد: کل طلب شهرداری تهران از بدهکاران بزرگ (شرکت‌ها و افراد) زیر 27 میلیارد تومان است که اقدامات حقوقی برای بازگرداندن این رقم صورت گرفته است و حتی لایحه‌ای برای این منظور به شورا فرستاده شده است.

وی گفت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده بدهی افرادی که زیر 100 میلیون تومان و قبل از سال 82 باشد 80 درصد تخفیف قبل از سال 89 60 درصد تخفیف و همچنین قبل از سال 90 40 درصد تخفیف داده خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها