امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۸:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67708
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار فارس، غلامرضا کریمی در ادامه افزود: خوشبختانه در سایه تلاش‌های شورای راهبردی آموزش‌های شهروندی، سند نظام جامع آموزش های شهروندی توسط ...

به گزارش خبرنگار فارس، غلامرضا کریمی در ادامه افزود: خوشبختانه در سایه تلاش‌های شورای راهبردی آموزش‌های شهروندی، سند نظام جامع آموزش های شهروندی توسط شورای عالی فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران تدوین وتصویب شده است و ابلاغ آن توسط شهردار تهران در حال انجام است.

رئیس مرکز علمی کاربردی آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران در ادامه گفت: در شهرداری تهران تشکیلات هوشمندانه و دقیقی تحت عنوان "ساختارهای محله" شکل گرفته است که هدف آن حرکت در جهت مشارکت دادن مردم در فرایند های شهری است.

وی همچنین اظهار داشت:شهرداری تهران ماموریت عظیمی را برای مشارکت آگاهانه مردم در اداره شهر تعریف کرده است که مسلماً رسیدن به این هدف نیاز به آموزش، بستر سازی و توانمندسازی نیروی انسانی دارد که ما بخشی از آن را در مرکز علمی کاربردی آموزش های شهروندی پوشش می دهیم.

وی هدف از این امر را توانمندسازی ساختارهای محله عنوان کرد تا هم بتوانند مطالبات خودشان را از مدیریت شهری داشته باشند و هم در راستای شکل گیری یک شهر یاد گیرنده حرکت کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها