امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67717
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند به نقل از روابط عمومی، امور فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند به نقل از روابط عمومی، امور فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی، امروز در مراسمی با حضور مسعود اسکندری مدیرکل امور مجلس سازمان میراث فرهنگی و حسین‌الله بداشتی معاون مدیرکل امور استان‌ها، علی شریعتی‌منش به عنوان سرپرست اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان جنوبی معرفی شد.

در حکم مسعود سلطانی‌فر، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برای علی شریعتی‌منش آمده است: با توجه به تجارب جنابعالی به موجب این ابلاغ با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان جنوبی منصوب می‌شوید.

امید است با عنایت به اهمیت و نگهداری از میراث گرا‌نبهای فرهنگی، تاریخی، معنوی، مذهبی، طبیعی و توسعه و ترویج صنایع دستی و هنرهای سنتی و همچنین صنعت گردشگری،‌ ضمن بهره‌گیری از توان تخصصی و منابع انسانی موجود و تعامل با مسئولان و مدیریت عالی آن استان برای تحقق اهداف سازمان گام‌های موثری بردارید؛ توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگی و هنر ایران از درگاه حضرت حق خواستاریم.

علی شریعتی‌منش پیش از این معاونت توسعه مدیریت و همچنین سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره‌کل را در کارنامه مدیریت خود داشته و حدود 19 سال می‌شود که در سازمان مشغول فعالیت است.

در این مراسم از زحمات محمدرضا رضایی مدیرکل سابق میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان جنوبی تقدیر شد.

انتهای پیام/22482/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها