امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۱:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67723
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 63
محمد اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره شرایط جوی کشور با بیان اینکه هم‌اکنون سامانه بارشی در کشور فعال شده است، اظهار داشت: به سبب ورود ...

محمد اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره شرایط جوی کشور با بیان اینکه هم‌اکنون سامانه بارشی در کشور فعال شده است، اظهار داشت: به سبب ورود این سامانه بارشی شاهد افت دمای هوا در بیشتر مناطق کشور شدیم.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: بارندگی‌ها از امشب در غرب و شمال غرب به شکل پراکنده خواهد بود و به طور موقت هوا صاف می‌شود.

وی در ادامه از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد و گفت: روز آینده موج جدید بارشی وارد کشور می‌شود.

وی یادآور شد: شدت بارندگی‌ها در نیمه غربی به خصوص مناطق غرب و بخش‌های مرکزی کوه‌های زاگرس از جمله استان‌های لرستان و کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود. 

اصغری در ادامه با اعلام اینکه از بعدازظهر فردا بارندگی‌ها با شدت بیشتری در مناطق واقع در شرق کشور ادامه می‌یابد، افزود: پیش‌بینی می‌شود که غالب بارندگی‌‌ها طی روز پنج شنبه در شرق و بخش‌های جنوبی همراه بار رعد و برق باشد.

اصغری همچنین بیان داشت: هوای سرد از روز پنج‌‌شنبه نفوذ می‌کند و بر همین اساس کاهش دمای هوا در سواحل دریای خزر ملموس خواهد بود.

این کارشناس سازمان هواشناسی متذکر شد: طی دو روز آینده شاهد وزش باد در اکثر مناطق کشور خواهیم بود، البته وزش باد از مناطق واقع در شرق کشور از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود.

اصغری درباره تداوم بارش‌ها در پایتخت گفت: بارش باران طی دو روز آینده در تهران ادامه دارد، البته پیش‌بینی می‌شود که بارش‌ها طی روز پنج‌شنبه در این کلانشهر به شکل پراکنده باشد.

وی همچنین درباره تغییرات دمایی تهران خاطرنشان کرد: کاهش دمای هوا به لحاظ بارندگی امری طبیعی است و پیش‌بینی می‌شود که دمای هوا در این کلانشهر به میزان 3 تا 4درجه سانتی‌گراد کاهش یابد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها