امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۸:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67724
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 77
جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با بیان اینکه ساعت 15:32 آتش سوزی کانون پرورش فکری در خیابان حجاب اعلام شد، اظهار داشت: با توجه به ...

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با بیان اینکه ساعت 15:32 آتش سوزی کانون پرورش فکری در خیابان حجاب اعلام شد، اظهار داشت: با توجه به تعداد تماس‌ها و اعلام اینکه افرادی در این آتش سوزی محبوس هستند 6 ایستگاه آتش‌نشانی از جمله 3 ایستگاه حریق و 3 ایستگاه نجات به این محل اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی بیان داشت: بر همین اساس، 2 دستگاه خودرو حامل تجهیزات تنفسی نیز به محل اعزام شد.

وی ابراز داشت: طبقه 1- این ساختمان که مساحت بالغ بر 1000 متر مربع داشت و شامل انبار کتاب و کلاسهای کارگاهی و آموزشی می‌شد دچار آتش‌سوزی شده بود که حجم آتش‌سوزی به میزانی بود که سقف‌ها نیز دچار حریق شده بودند.

ملکی با اعلام اینکه دود زیادی این طبقه را فرا گرفته بود، ادامه داد، این مسئله ورود به این طبقه را کمی دشوار کرده بود.

وی با اعلام اینکه 3 گروه نجات، وظیفه جستجو را بر عهده گرفتند، بیان داشت: دستگاه‌های تنفسی نیز وارد این طبقه شدند و گروه‌های حریق نیز مشغول اطفاء آتش‌سوزی گردیدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه خوشبختانه در دقایق اولیه 3 نفر که در آتش محاصره شده بودند نجات یافتند و به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون آتش‌سوزی کاملاً مهار شده است، گفت: در حال حاضر نیروها در حال ایمن‌سازی و اطفاء کامل حریق هستند و عملیات برای جست‌وجو ادامه دارد.

ملکی خاطرنشان کرد: این آتش‌سوزی هیچگونه مصدومیت و تلفات جانی به همراه نداشته است ضمن آنکه 3 نفر نیز از مرگ حتمی نجات یافتند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها