امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67749
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «اسامه حمدان» در سخنانی در همایش بین‌المللی نقش جهان دنیای اسلام در هندسه ...

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «اسامه حمدان» در سخنانی در همایش بین‌المللی نقش جهان دنیای اسلام در هندسه جهانی قدرت با اشاره به اینکه امت اسلامی به دنبال تغییر هژمونی جهانی در چارچوب بیداری اسلامی است تاکید کرد: ملت‌های مسلمان به دنبال جایگاه واقعی خود هستند.

وی با بیان اینکه دنیای اسلام به دنبال فرهنگ‌سازی نوینی است تصریح کرد که جهان اسلام در زمینه علم و اقتصاد هم باید دست به نوآوری بزند.

وی افزود: اگر امت اسلامی مانند ایران با تمام ظرفیت‌های خود به دنبال ابداع و نوآوری باشد می‌تواند نقش پررنگ‌تری در محاسبات جهانی داشته باشد.

مسئول سیاست خارجه حماس با اشاره به اینکه ما مخالف طرح جان کری برای صلح در خاورمیانه هستیم تصریح کرد: مخالفت ما تنها با طرح کری نیست بلکه صحبت از این است که ما باید امتی توانمند باشیم.

وی اظهار داشت که باید دیکتاتوری در میان امت اسلام پرچیده شود و افزود: تمام توانمندی‌های دولت‌های مسلمان می‌بایستی به کار گرفته شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها