امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67751
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 54
به گزارش فارس، خبرگزاری سما فلسطین در خبری فوری اعلام کرد گردان های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی گفتند که این سه شهید از اعضای  گردان های قدس ...

به گزارش فارس، خبرگزاری سما فلسطین در خبری فوری اعلام کرد گردان های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی گفتند که این سه شهید از اعضای  گردان های قدس نیروهای رژیم اشغالگر را با گلوله های خمپاره در نزدیکی پایگاه صوفا در شرق رفح جنوب نوار غزه هدف قرار دادند.

گردان های قدس تاکید کرد: ارتش رژیم صهیونیستی با خودروها و تجهزات نظامی خود مستقر در این پایگاه به ملت مبارز ما حمله می کند.

پیش از این منابع خبری گزارش دادند در حمله هواپیماهای رژیم صهیونیستی به شهر رفح در جنوب نوارغزه سه شهروند فلسطینی به شهادت رسیدند. فلسطینی‌های شهید شده از اعضای گردان‌های قدس بودند.

گردان های قدس گفتند دشمن صهیونیستی در پی سقوط این خمپاره ها نیروهای امداد خود را فراخوانده و فرود یک بالگرد به محل برای انتقال محروحان مشاهده شده است.

گردان های قدس با تاکید برادامه جهاد و مقاومت در برابر اشغالگران، افزود: تنها گزینه برای بیرون راندن اشغالگران از آخرین وجب از خاک فلسطین مقاومت است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها