امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67753
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی فارس، «مجدی احمدحسین» رئیس حزب استقلال مصر با اشاره به اینکه جهان اسلام از نظر رسانه‌ای دچار ضعف است، تاکید کرد که ...

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی فارس، «مجدی احمدحسین» رئیس حزب استقلال مصر با اشاره به اینکه جهان اسلام از نظر رسانه‌ای دچار ضعف است، تاکید کرد که دشمنان نمی‌توانند ببینند جبهه اسلامی متحدی توسط ایران تشکیل شده است.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی آمریکا در عرصه داخلی و بین‌المللی تصریح کرد: آمریکا در عرصه نظامی هم در افغانستان و عراق شکست خورد.

دبیرکل حزب استقلال مصر با اشاره به اینکه اگر کشورهایی که در آنها بیداری اسلامی روی داده و شاهد انقلاب بودند به سبک ایران عمل می‌کردند اکنون آمریکا را از منطقه بیرون کرده بودیم ولی آمریکایی‌ها به سرعت وارد عمل شدند و شرایط را تحت کنترل قرار دادند.

وی در ادامه با اشاره به لزوم اصلاح الگوی مصرف میان جوانان در کشورهای عربی و اسلامی تاکید کرد که غرب با مد‌های لباس و مدل‌های گوشی جوانان عربی و مسلمان را مصرف‌زده کردند.

وی در پایان با انتقاد از داعیه داری حقوق بشر توسط آمریکایی‌ها تاکید کرد که آنها میلیون نفر را کشته‌اند و به قتل رسانده‌اند. چگونه می‌توانند در مورد حوزه انسان‌ها صحبت کنند؟
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها