امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۰۸:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67763
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 52
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فلسطینی (سما)، جبهه مردمی برای آزادی فلسطین در بیانیه ای خواستار رو در رویی سیاسی و نظامی فراگیر علیه دشمن صهیونیستی ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فلسطینی (سما)، جبهه مردمی برای آزادی فلسطین در بیانیه ای خواستار رو در رویی سیاسی و نظامی فراگیر علیه دشمن صهیونیستی مبتنی بر راهبردی ملی در واکنش به تشدید حملات این رژیم علیه فلسطینیان را خواستار شد.

این بیانیه افزود: در وهله اول تشکیلات خودگردان باید هماهنگی امنیتی با اشغالگران را متوقف و از مذاکرات با آنها خارج شده و هرگز مهلت مذاکرات را که در پایان ماه مارس جاری خاتمه می یابد تمدید نکند، در برابر فشارها و تهدیدهای دولت آمریکا و دشمن صهیونیستی بایستد ، از سازمان ملل بخواهد به مسئولیت خود در حمایت از ملت فلسطین عمل کند و به اشغالگری اسرائیل پایان بدهد و برای اجرای قوانین بین المللی بخصوص حق بازگشت آوارگان فلسطینی و تشکیل کشور مستقل فلسطینی به مرکزیت قدس تلاش کند.

جبهه مردمی فلسطین از طرف هایی که آتش بس با اسرائیل را امضا کرده اند خواست در موضع خود تجدید نظر کرده و جبهه مقاومت متحدی را به جای آن تشکیل بدهد تا مسئولیت مقاومت در برابر اشغالگران و تجاوز آنها را برعهده بگیرد و نقشه ها و تاکتیک هایی هماهنگ شده برای احیای نقش مقاومت طراحی کند تا اشغالگران را در خاک فلسطین به زمین زده و آزادی و استقلال را برای ملتمان محقق کنند.

جبهه مردمی فلسطین گفت: رژیم صهیونیستی طی دو روز گذشته سیاست ترور فلسطینیان را شدت بخشیده که جدیدترین آن به شهادت رساندن سه تن از مبارزان گردان های قسام در جنوب شرق خان یونس و یکی دیگر در غرب طولکرم بود و دیروز نیز دو نفر در کرانه باختری به شهادت رسیدند.
انتهای پیام/ر
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها