امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 19
۰۵:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67773
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 134
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، شهر «القنیطره» در جنوی سوریه امروز ظهر شاهد ترور «مهند حیمود»، سرکرده گروه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، شهر «القنیطره» در جنوی سوریه امروز ظهر شاهد ترور «مهند حیمود»، سرکرده گروه تروریستی «آزادگان قنیطره» در این شهر توسط افراد مسلح ناشناس بود.

گفته می‌شود، مهند حیمود امضای توافقنامه آتش بس با ارتش سوریه را رد و سرکردگان گروه‌هایی که چنین توافقنامه‌هایی را امضا می‌کردند، تهدید به قتل می‌کرد.

 قامشلی: انفجار مهیب در مرکز شهر

 3 انتحاری در حالی‌که کمربندهای انفجاری به خود بسته بودند، خود را در هتل «هدایا» در مرکز شهر کُردنشین قامشلی منفجر کردند که گزارش شده است، در اثر این انفجار تعدادی از رهبران و شخصیت‌های برجسته حزب «اتحاد» کُردستان کشته شدند.

همچنین گزارش شده، یک زن انتحاری نیز خود را داخل یکی از مقرهای کمیته‌های دفاع مردمی کُردهای سوریه خود را منفجر کرد.

داعش مسئولیت انفجارهای امروز قامشلی را برعهده گرفت.

 رقه: هلاکت 4سرکرده داعش ظرف یک روز

اما شهر «رقه» در شمال سوریه که داعش از آن تحت عنوان «ولایت خیر» یاد می‌کند، بار دیگر جان یکی دیگر از سرکردگان این گروه را تروریستی گرفت تا ظرف 24 ساعت گذشته شمار سرکردگان به هلاکت رسیده داعش به 4 نفر برسد.

درحالی که روز گذشته داعش هلاکت 3 سرکرده میدانی خود به نام‌های «ابو عوف اللیبی» ملقب به «شیر الهمام» و «ابو مکرمه الأنصاری»،‌ دیگر سرکرده داعش و سرکرده‌ای که از وی تحت عنوان معاون اول «ابو وهیب» امیر داعش در رقه یاد کرده بود، امروز سه‌شنبه نیز خبر هلاکت «ابو صهیب اللیبی»، از برجسته‌ترین سرکردگان داعش در جریان درگیری با نیروهای ارتش سوریه در شهر رقه را اعلام کرد.

هفته گذشته نیز داعش هلاکت «ابو بکر الحلبی»، مسئول امور مالی داعش و یکی از مهمترین موسسان دایره خدمات داعش در شهر رقه به دست ارتش سوریه را اعلام کرده بود.
انتهای پیام/ز 
برچسب ها:
آخرین اخبار