امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6778
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 153
در نیمه دوم سال 2012 میلادی صاحبان کنونی گوشی‌های هوشمند تمایل بیشتری داشتند تا این محصولات را با نمایشگری بین 4.2 تا 4.7 اینچ خریداری کنند. به ...

در نیمه دوم سال 2012 میلادی صاحبان کنونی گوشی‌های هوشمند تمایل بیشتری داشتند تا این محصولات را با نمایشگری بین 4.2 تا 4.7 اینچ خریداری کنند.

به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز،‌ مرکز تحقیقاتی Strategy Analytics در مطالعه جدید خود دریافت که در مقایسه با نیمه دوم سال 2011 میلادی، طی مدت مشابه از سال گذشته بیشتر کاربران ترجیح داده‌اند گوشی‌های هوشمند را با نمایشگرهای بزرگتر خریداری کنند و این طور که نتایج مطالعات نشان می‌دهد،‌ در شش ماه پایانی سال 2011 میلادی گوشی‌های مجهز به نمایشگرهای 4.3 اینچی ایده‌آل‌ترین گزینه برای کاربران جهانی بوده‌اند.

این مطالعه نشان داد، آن دسته از کاربرانی که هم‌اکنون قصد خرید گوشی‌ هوشمند را دارند سراغ مدل‌های کوچکتر می‌روند و در مقابل آنهایی که هم‌اکنون صاحب گوشی هوشمند هستند و قصد خرید مدل جدید را دارند، گوشی‌های مجهز به نمایشگرهای بزرگتر را برای خود ترجیح می‌دهند.

همچنین گفته می‌شود که آقایان در مقایسه با خانم‌ها گوشی‌های مجهز به نمایشگرهای بزرگتر را برای خود ترجیح می‌دهند و در کنار این مسئله، شرکتی که گوشی هوشمند کنونی آن‌ها را تولید کرده است روی اندازه نمایشگر گوشی بعدی این افراد تاثیر می‌گذارد.

تقریبا تمام افرادی که در این مطالعه شرکت کرده بودند توضیح دادند که ترجیح می‌دهند گوشی هوشمند بعدی آن‌ها نسبت به مدل کنونی نمایشگر بزرگتی داشته باشد.
انتهای پیام/م  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها