امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۰۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67790
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات انقلاب اسلامی در نظر دارد 9 عنوان کتاب با موضوعات زن و خانواده، سبک زندگی و تمدن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات انقلاب اسلامی در نظر دارد 9 عنوان کتاب با موضوعات زن و خانواده، سبک زندگی و تمدن نوین اسلامی از دیدگاه رهبر معظّم انقلاب اسلامی را در ابتدای سال آینده و در آستانه‌ی برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد. 

این کتاب‌ها شامل یک مجموعه‌ی 5 جلدی با عنوان نقش و رسالت زن ، دوران جدید عالم، پرسش و پاسخ جوانان از محضر حضرت آیت‌الله ‌خامنه‌ای، مجموعه‌ی آموزش مصور احکام و کتاب مراسم شب شعر در حضور رهبر معظّم انقلاب در سال 1390 به همراه فیلم مراسم می‌باشد.

مجموعه‌ی نقش و رسالت زن شامل 5 جلد کتاب با عناوین زیر می‌باشد.
1. عفاف و حجاب در سبک زندگی ایرانی اسلامی
2. الگوی زن
3. زن و خانواده
4. جایگاه و مسائل زنان در اسلام و تجدد
5. عرصه‌های حضور اجتماعی زن
همچنین کتاب دوران جدید عالم که حاوی گزیده‌ای از بیانات معظّم‌ٌله در خصوص ماهیت و آثار وقوع انقلاب اسلامی و استقرار نظام اسلامی در جهان معاصر می‌باشد دیگر کتاب در دست تولید این مجموعه می‌باشد.

علاقه‌مندان برای اطلاع از نحوه‌ی تهیّه کتب فوق می‌توانند با شماره تلفن‌های 66493548 و66483695 تماس حاصل نمایند و یا به پایگاه اطلاع رسانی WWW.BOOK-KHAMENEI.IR  مراجعه کنند.
 
انتهای پیام/و 
برچسب ها:
آخرین اخبار