امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۰۸:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67805
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واپسین روزهای سال 92، مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت، کتب ذیل را منتشر و به زودی روانه ویترین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واپسین روزهای سال 92، مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت، کتب ذیل را منتشر و به زودی روانه ویترین کتابفروشیها خواهد کرد:
 
1- از مجموعه سبک زندگی اسلامی، جلد اوّل با عنوان «قانون شاخص سلامت رفتار» و جلد دوم با عنوان «زبان فارسی، جلوة اختصاصی در سبک زندگی ایرانی- اسلامی» در قطع رقعی و هر کدام در 116 صفحه، منتشر گردید. کار پژوهش و تدوین این مجموعه را آقای «علی معصومی» زیر نظر واحد تحقیقات مؤسسه به عهده داشته است. جلد سوم این مجموعه نیز در دست انتشار می‌باشد.

2- از مجموعة «تاریخ انقلاب اسلامی»، دو جلد دیگر منتشر گردید، جلد پنجم تحت عنوان «جنگ تحمیلی، از شروع تا پذیرش قطعنامة 598» در قطع وزیری و 328 صفحه و جلد ششم با عنوان «آیت‌الله منتظری، از قائم‌مقامی تا عزل» در قطع وزیری و 280 صفحه می‌باشد. پژوهش و تدوین این مجموعه را آقای «ابوالحسن محمدیان» با همکاری واحد تحقیقات مؤسسه به عهده دارند. جلدهای 7 و 8 این مجموعه در دست انتشار می‌باشد.

3- کتاب «جنگ نرم ایران و آمریکا» با توجه به مراکز راهبردی جنگ نرم در آمریکا، مقابله بنیادی و ایدئولوژیک ایران و آمریکا و منابع تولید قدرت نرم در جمهوری اسلامی ایران، در قطع رقعی و در 508 صفحه منتشر گردید. این کتاب توسط آقای روح‌اله اژدری با همکاری واحد تحقیقات مؤسسه، پژوهش و تدوین گردیده است.

4- دو کتاب «بال پرواز» و «قدیم قدیما» از اشعار خانم پورسکوتی با تصویرگری آقای مرتضی امین، برای کودکان، در قطع خشتی کوچک و هر کدام در 12 صفحه، تولید و در راه بازار کتاب می‌باشد.

5- دو جلد کتاب نفیس، یکی جلد اوّل مجموعه «کارکردهای ولایت‌فقیه در نظام جمهوری اسلامی» تحت عنوان «نظام‌سازی، طرح و تثبیت ولایت‌فقیه» در قطع وزیری و 776 صفحه و دیگری «مشروطه از آغاز تا سرانجام» در قطع وزیری و در 1072 صفحه در دست انتشار و در مرحله چاپ و صحافی می‌باشد که به زودی روانه بازار کتاب خواهد شد.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار