امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۸:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67806
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 44
نشست رونمایی آلبوم «نه فرشته‌ام نه شیطان» با حضور هنرمندانی چون محمد رحمانیان، بیژن بیژنی، هوشنگ کامکار، بیژن کامکار، محمد معتمدی، محمد ...

نشست رونمایی آلبوم «نه فرشته‌ام نه شیطان» با حضور هنرمندانی چون محمد رحمانیان، بیژن بیژنی، هوشنگ کامکار، بیژن کامکار، محمد معتمدی، محمد اصفهانی،‌محمدعلی بهمنی، علیرضا قربانی، علی زند وکیلی، حسین پرنیان و ... در تالار وحدت برگزار شد.

در ابتدای این نشست سهراب پورناظری گفت: حدود دو سال زمان ضبط این آلبوم به طول انجامید و هنرمندان بزرگی برای ضبط این آلبوم همکاری کردند. برای من و طهمورث سعادتی بود که در حضور این اساتید بودیم.

وی ادامه داد: انتشار این آلبوم مصادف شده با دهه چهلم زندگی نسل جوان موسیقی.افرادی مثل همایون، طهمورث و خیلی از کسانی که در آستانه 40 سالگی قرار دارند. این یک هشدار است برای جامعه موسیقی ایران.

وی افزود: بعد از آمدن دولت جدید که امید در جامعه به‌وجود آمد مردم از دولت پشتیبانی کردند . ایشان هم امیدهایی دادند،اما هنوز آنچنان اراده‌ای برای عملی کردن این امیدها وجود ندارد.این نسل و مجموعه‌ای که موسیقی ناب عرضه می‌کنند، باید فرصتی در اختیار داشته باشد تا آزادانه فعالیت کنند.

وی افزود: یک نسل در آستانه 40 سالگی قراردارند.این از نظر من یک نقطه عطف مهم تاریخی است. ما نیازمند امکانات نیستیم فقط می‌خواهیم که مسئولان چوب لای چرخ ما نگذارند.

در ادامه این برنامه دو کلیپ پخش شد و بعد از آن محمد رحمانیان به دعوت سحر دولتشاهی مجری این برنامه روی صحنه آمد و گفت: زیاد نباید به مدیران چشم امید داشته باشیم.از اول هم قرار نبوده در حوزه موسیقی اتفاقی بیفتد امید اصلی متعلق به هنرمندان است که جهان را پر می‌کنند از موسیقی زیبایشان.

وی در باره کلیپ‌هایی که در این مراسم پخش شد، گفت: کلیپ اول که در آن خواننده حضور نداشت و فقط سازها به نمایش درآمد، به نوعی برای درآوردن لج مسولان صدا و سیما بود.

همایون شجریان نیز در این مراسم گفت: چند سال قبل که قرار بود ما این کار را آغاز کنیم، هدف این بود که کاری با وسواس زیاد شکل بگیرد و برایش زمان خاصی مقرر نکردیم. خوشبختانه این اتفاق افتاد و این درحالی بود که تمام زحمات بر دوش طهمورث پورناظری بود.

وی ادامه داد: انتخاب اشعار با وسواس بسیار صورت گرفته و خوشحال هستم که سرمایه‌گذاری برای این کار پیدا شده که از کار پرهزینه حمایت کرد.

طهمورث پورناظری آهنگساز این آلبوم در ادامه گفت: در این کار فقط یک هدف داشتیم و آن این بود که بتوانیم مخاطب را به عنوان ضلع سوم این اثر درنظر بگیریم. در پایان هم از  شرکت ایران گام تشکر می‌کنم که زحمت زیادی برای این کار کشیدند. چرا که ما بخاطر این کار در تمام دنیا چرخیدیم و این کار هزینه‌های زیادی را طلب می‌کرد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها