امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 24
۰۵:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67808
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سومین جلسه شورای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سومین جلسه شورای برنامه‌ریزی بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم تهران با ریاست حجت‌الاسلام «محمدرضا حشمتی» معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

در جلسه شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه که با حضور 20 نفر از مسئولان دستگاه‌های مرتبط با برگزاری نمایشگاه و تنی چند از صاحب‌نظران و نخبگان قرآنی کشور برگزار شد، سیاست‌های کلی و چارچوب اصلی نمایشگاه تعیین شد.

همچنین پس از ارائه گزارش بررسی محل برگزاری بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم تهران، مقرر شد نظرسنجی از مخاطبان و عموم جامعه قرآنی در خصوص محل برگزاری و ایده‌های جدید قابل اجرا در نمایشگاه صورت پذیرد.

در بخش دیگری از این نشست زمان برگزاری این دوره از نمایشگاه قرآن کریم از 25 شعبان‌المعظم تا 15 رمضان‌المبارک تعیین شد و ساعت برگزاری نیز مطابق سال‌های گذشته از ساعت 17 تا 24 خواهد بود.
انتهای پیام/ت
برچسب ها:
آخرین اخبار