امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67809
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نشست خبری برنامه‌های نوروزی شبکه پویا  با حضور حسین ساری  مدیر شبکه،مهدی مینایی مدیر پخش ، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نشست خبری برنامه‌های نوروزی شبکه پویا  با حضور حسین ساری  مدیر شبکه،مهدی مینایی مدیر پخش ، ابوالفضل علم بیگی مدیر تامین شبکه و مهدی قلی نژاد مدیر روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا و شبکه پویا با اهالی رسانه برگزار شد.

ساری در این نشست از تدارک ویژه شبکه های گوناگون صدا و سیما برای ایام تعطیلات نوروز خبر داد و گفت: از آنجایی که مدارس نیز در این ایام تعطیل است ما از 29 اسفند به استقبال نوروز می رویم و در کنار وجوه آموزشی به شاد بودن آنها نیز توجه می کنیم بنابراین ترجیح ما برای چینش برنامه ها آثار با نشاط و مفرح است.

ساری ادامه داد: اغلب برنامه ها نیز جدید و پخش اولی است. در کل 7هزار دقیقه کار جدید از شبکه پویا روی آنتن میرود که از این حجم 1500 دقیقه انیمیشن سینمایی است، 2800 دقیقه مجموعه و سریالهای خارجی پخش اولی و 2900 دقیقه سریالهای پخش اولی ایرانی خواهد بود.

وی همچنین گفت:20 سینمایی انیمشن که از شبکه پویا پخش میشودتولید  سالهای  2013و 2012است.

مدیر شبکه پویا اعلام کرد: گرافیک کلی شبکه پویا در نوروز نسبت به زمان قبل کاملا متفاوت میشود و شعارهایی نیز برای ایام نوروز داریم که این شعارها را در قالب پیامهایی که اغلب کودک و نوجوان هستند، انتقال میدهیم.

ساری خاطرنشان ساخت: پیامهای ما نیز در نورو93 متمرکز بر کتاب و کتابخوانی است. در کل در این ایام 31 عنوان سریال و مجموعه و 20 عنوان فیلم سینمایی نمایش داده میشود. وی عناوین این انیمیشن ها  را اینچنین بر شمرد: آخرین قسمت کمدی ماجراجویانه «توربو»، «دانشگاه هیوولاها»، «ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی 2»، «من نفرت انگیز 2»، «هواپیماها»، «سامی 2»، «دوران داییناسرها» ، «بال ها» ، «تام و جری»، «خرس های مهربان»، «جرج کنجکاور»، «سفر به دهلی»، «بازگشت به دریا»، «قلعه ما»، «کتاب جنگل 2» ، «آرزوهای بزرگ»، «ملکه برفی»، «شهر پرندگان» و «افسانه سالینا»

ساری در ادامه مجموعه های ایرانی را اینطور معرفی کرد: مجموعه طنز «تاریخ از این ور» کار مشترکی با مرکز پویانمایی صبا و حوزه هنری است که در آن شخصیت های تاریخی از موزه بیرون می آیند و اتفاقاتی رخ می دهد. این کار در 52 قسمت 22 دقیقه‌ای تولید شده و پخش آن از نوروز آغاز می شود. مجموعه فانتزی «گالیگا و دوستان» قصه یک جوجه تیغی با نام «زوزو» ، «دشت تمشک» سری دوم انیمیشن زرمشکی» و «سارا و سامان» از جمله دیگر آثار ما در نوروز هستند.

وی بیان داشت: از 30 دقیقه قبل از ساعت تحویل، فرم جدول پخش برنامه های شبکه پویا تغییر میکند و برنامه های ویژه جای برنامه های عادی را می‌گیرد.

حسین ساری در پایان گفت: برای نوروز شبکه از برنامه ها و میان برنامه های جذاب و شاد استفاده شده و قبل از تحویل سال نو یک انیمیشن سینمایی پخش میشود و در زمان تحویل سال نیز سخنرانی رهبر معظم انقلاب و احتمالا پیام رئیس جمهور را خواهیم داشت.
انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها