امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۲۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6781
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 111
مشترکان تلفن‌همراه در بریتانیا بیشتر مواقع ترجیح می‌دهند ابزارهای موبایلی را به صورت رایگان دریافت کنند و این طور که نتایج حاصل از بررسی جدید نشان ...

مشترکان تلفن‌همراه در بریتانیا بیشتر مواقع ترجیح می‌دهند ابزارهای موبایلی را به صورت رایگان دریافت کنند و این طور که نتایج حاصل از بررسی جدید نشان می‌دهد، تنها یک‌دهم آن‌ها در مقابل برنامه‌ای که از فروشگاه‌های اینترنتی بارگذاری می‌کنند، پول می‌دهند.

به گزارش فارس به نقل سلولار – نیوز، مطالعه جدیدی که مرکز uSwitch انجام داده است، نشان می‌دهد که کاربران به‌طور میانگین برای دراختیار گرفتن ابزارها و برنامه‌های موبایلی 8.94 پوند پرداخت می‌کنند و از هر 7 مشترک تلفن‌همراه تنها یک نفر برای خرید برنامه‌های موبایلی بیش از 20 پوند می‌پردازد، به‌عبارت دیگر تنها 14 درصد کاربران حاضرند برای برنامه‌هایی که روی گوشی هوشمند خود در اختیار می‌گیرند بیش از 20 پوند هزینه کنند.

هر کاربر بریتانیایی به‌طور میانگین 29 ابزار را روی گوشی هوشمند خود بارگذاری می‌کند، اما تنها 14 درصد این ابزارها به طور میانگین مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین مشخص شده است که 61 درصد این افراد کمتر از نیمی از ابزارهایی که بارگذاری می‌کنند را مورد استفاده قرار می‌دهند. این در حالی است که 29 درصد آن‌ها کمتر از یک‌چهارم این ابزارها را به‌کار می‌برند.

آن دسته از کاربرانی که بین سنین 55 تا 64 سال هستند کمتر از دیگر کاربران ابزار موبایلی بارگذاری می‌کنند و به طور میانگین هر یک از این افراد 23 ابزار را برای خود دانلود کرده‌اند،اما همین افراد 44 درصد ابزارهای بارگذاری شده را به طور مستمر مورد استفاده قرار می‌دهند که این آمار بیشتر از دیگر گروه‌های سنی است.

در مقابل آن‌هایی که بین 18 تا 24 سال دارند بیش از بقیه ابزار موبایلی بارگذاری می‌کنند و هر یک از آن‌ها به طور میانگین 37 ابزار موبایلی از اینترنت در اختیار گرفته‌اند و تنها 37 درصد این ابزارها را به‌کار می‌برند. این افراد تمایل کمتری به در اختیار گرفتن ابزارهای رایگان دارند به‌ازای هر گوشی هوشمند در این گروه سنی 14.43 پوند برای خرید برنامه‌های موبایلی پرداخت شده است.
انتهای پیام/م
 
برچسب ها:
آخرین اخبار