امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67814
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مسعود احمدی‌افزادی امروز در نشست خبری با حضور نمایندگان رسانه‌های جمعی ویژه برنامه‌های شبکه «شما» در نوروز 93 ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مسعود احمدی‌افزادی امروز در نشست خبری با حضور نمایندگان رسانه‌های جمعی ویژه برنامه‌های شبکه «شما» در نوروز 93 را تشریح کرد.

بنا بر این گزارش، احمدی در این مراسم گفت: شبکه سراسری شما  در روز چهارشنبه 29 اسفندماه ویژه برنامه «هفت ترانه» را به صورت ویژه و زنده از ساعت 9 تا 24 برای  مخاطبان خود تدارک دیده و به روی آنتن می‌برد. همچنین برنامه ای کوتاه و خبری تحت عنوان گزارش ایران که با رویکرد اطلاع رسانی گزارش های خبری استان ها و شهرهای سراسر کشور با محوریت گردشگری می پردازد. کلیپ های کوتاه و خبری این برنامه در فواصل برنامه ها از شبکه شما پخش خواهد شد.

وی ادامه داد: سوارکاری عنوان برنامه ای است که برای ایام نوروز از شبکه شما تدارک دیده شده. موضوع این برنامه مسابقات کورس اسب سواری در استان گلستان و شهرستان گنبد است. بدون شک گنبد و منطقه ترکمن صحرا در شمال شرق ایران، یکی از مهمترین مراکز تربیت اسب و ورزش سوارکاری در ایران است. برنامه «کورس سوارکاری» با این رویکرد به معرفی اسب ترکمن بعنوان برترین نژاد اسب، جاذبه های این منطقه و مهارت سوارکاری در گنبد خواهد پرداخت.

احمدی تصریح کرد: «به وقت شما» عنوان برنامه‌ای 30 دقیقه‌ای است که به معرفی ویژه برنامه‌های نوروزی شبکه بصورت روزانه می‌پردازد، به وقت شما همراه با گرافیکی زیبا بستری است برای آشنایی مخاطبان با ویژه برنامه‌های شبکه شما در ایام تعطیلات و فراهم آوردن فرصتی برای انتخاب برنامه مورد علاقه و تنظیم زمان برای دیدن برنامه ها در این روزها، به وقت شما هر روز در پنج نوبت بر روی آنتن شبکه شما می‌رود.

وی افزود: همچنین برنامه «هفت ترانه» تونل زمان برای مرور خاطرات روزهای دور است، شبکه شما برنامه روتین و زنده هفت ترانه را هرشب رأس ساعت 19:45 با پخش بهاریه‌ها روی آنتن خواهد برد.

مدیر شبکه شما در ادامه سخنانش گفت: رویکرد نوستالژیک این برنامه موسیقایی بر این است که ذائقه‌های شعری و موسیقایی مردم را یادآوری و مرور کند. در طول برنامه آیتم های مصاحبه مردمی نیز در نظر گرفته شده که مردم شعرها و آوازهای محلی دلخواه و مورد علاقه خود را می خوانند. بستر برنامه یک بستر ملی و بومی طراحی شده تا هم یک فضای مفرح و شاد را برای مخاطب فراهم کند و هم فضایی را برای مردم ایجاد نماید که به مرور خاطرات ذهنی و موسیقایی خود بپردازد. این شبیه تونل زمان است که مخاطب می‌تواند در آن تونل، شادی‌ها، خوشی‌ها و خاطرات گذشته را مجدد برای خود مرور کند، هفت ترانه با گلچین موسیقی های محلی و اقوام با توجه به مناسبت نوروز، لحظات شاد و به یاد ماندنی را در بین خانواده‌ها ایجاد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه برنامه ای 30 دقیقه ای با محوریت نوروزشناسی و ترکیبی است که از آنتن شبکه شما پخش خواهد شد، اظهارداشت: هر قسمت از این برنامه به یکی از استان‌های کشور اختصاص داه می‌شود. در این برنامه به آداب و رسومی که اقوام مختلف ایران عزیز در ایام عید نوروز دارند، پرداخته می‌شود و همچنین در بهار ایرانی با موضوع گردشگری جاذبه‌های توریستی مناطق مختلف ایران زیبا نیز به بینندگان معرفی و برای آنان به تصویر کشیده خواهد شد.

وی عنوان داشت: شبکه شما با ویژه برنامه‌ای تحت عنوان «نگارستان» به استقبال سال نو می رود. شبکه شما از 27 اسفندماه تا پایان تعطیلات نوروز هر روز با مستندهای بسیار زیبا و جذاب توجه مخاطبان خود را به دیدن این برنامه‌ها در ساعت 23:30 جلب می‌کند. همچنین «چهل ستون» از قاب شبکه «شما» تقدیم خانواده های ادب دوست ایرانی می شود.

وی افزود: «چهل ستون» برنامه ای فرهنگی،هنری و ترکیبی است که در قالب برنامه ای شاد و با نشاط هر شب بطور زنده ساعت23 از آنتن شبکه شما پخش خواهد شد. حفظ شادابی و سلامت روح و روان از اهداف شبکه شما با مشارکت مرکز اصفهان در تولید این برنامه می باشد. این برنامه در لوکیشن تاریخی، زیبا و باستانی چهل ستون اصفهان و با اجرای محمود شهریاری به روی آنتن خواهد رفت. از جمله شاخص های این برنامه حضور برجسته ترین هنرمندان کشور در عرصه های مختلف بعنوان میهمان در این برنامه است.وی درباره سریال نوروزی شبکه شما نیز توضیح داد: سریال طنز «رشید حرفه‌ای» به تهیه کنندگی رسول هنرمند و کارگردانی مجید کاشی فروشان به سفارش صدا و سیمای مرکز اصفهان جهت پخش از شبکه سراسری شما در ایام نوروز در دست تهیه و تولید است. این سریال با بازی قدرت الله ایزدی در 13 قسمت 40 دقیقه‌ای ساخته شده و طی برنامه‌ریزی‌های انجام شده از اول فروردین هر شب ساعت 21:30 از آنتن شبکه شما پخش خواهد شد.

وی با عنوان اینکه شبکه سراسری «شما» در راستای ایجاد فضای شاد و مفرح در ایام نوروز 1393 اقدام به پخش آثار برگزیده مراکز استانی کرده است، اظهارداشت: پرکردن اوقات فراغتی شاد همراه با شور و نشاط نوروزی و آشنایی با تولیدات و دستاوردهای مراکز استانی از اهداف جشنوراه فیلم های نوروزی شبکه شما می باشد که این فیلم ها از 27 اسفند تا پایان تعطیلات نوروزی هر روز رأس ساعت 13:30 از آنتن این شبکه برای علاقمندان پخش می شود.

گنج پنهان کیش، تنهای تنهای تنها، دردسر طلایی، تبسم گرگ، پولکی، مهریه، سین هشتم، کفشاتو در نیار، سین نهم، زنگ حساب، سین دهم، ترس، یحیی، بابا بهار، یک ماه دوست داشتنی، تابستان طولانی، از جمله این فیلم هاست.

وی ادامه داد: مجموعه ورزشی عنوان برنامه مستندی است که خاطرات فرهنگی و تربیتی جامعه ورزش، جوانان، پشکسوتان، قهرمانان و داوران خراسان رضوی را در قالب یک برنامه ترکیبی به تصویر می کشد این مستند در صدا و سیمای خراسان رضوی تولید شده است که در 13 قسمت از اول فروردین هر روز از شبکه شما پخش خواهد شد. معرفی ارزش ها و الگوهای رفتاری متعادل به منظور تسهیل امر پایبندی به ارزش ها در جوانان و ورزشکاران، بستر سازی به منظور مراعات اخلاق، متانت و ادب اسلامی به هنگام شکست و پرهیز از خودخواهی و تکبر هنگام کسب موفقیت، اهتمام نسبت به تکمیل و تقویت خصایل انسانی در جوانان و تشویق جوانان به تأسی و پیروی از صالحان و نیکان از مهمترین اهداف این مستند است.

مدیر شبکه شما تصریح کرد: شبکه شما با ویژه برنامه های مستند خود به استقبال سال نو می‌رود. شبکه شما از27 اسفند تا پایان تعطیلات نوروز هر روز با مستندهای بسیار زیبا و جذاب محیط زیستی، فرهنگی و اجتماعی توجه مخاطبان خود را به دیدن این برنامه‌ها در طول ساعات تعطیلات نوروزی جلب می کند،این مستندهای ویژه عبارتنداز: آخرین بازمانده های یوز ایرانی، طبیعت وحش شمال غرب، رودخانه لیان، پرندگان در سرزمین برف و آفتاب، نوروز در دیباج دامغان، دیلمان بهشت نیاکان، سرزمین کهن، در جستجوی گوزن شمالی، جنگل ابر، نوروز در آذربایجان، وحوش هفتاد قله، آراز راه بی گرد و غبار، تالاب شادگان، آب و آداب،مینوتا، خاک و تات، نوروز در نئور، نفس های جنگل، پژواک سرزمین من، فرش لاجورد، اگرت، بهار می آید، نوروز پارسی، چوم، بدوار ، صیدمروارید، پرواز در آب، سنگ‌ها و ماهی‌ها،جواهرات زنده، حیات وحش خراسان شمالی و ... که هر روز از آنتن شبکه شما پخش خواهد شد.

وی گفت: «تنهای تنهای تنها» به نویسندگی و کارگردانی احسان عبدی پور در صدا و سیمای مرکز بوشهر تولید و ساخته شده است. این فیلم برگزیده در روز 29 اسفندماه رأس ساعت 13:30 از آنتن شبکه شما پخش خواهد شد. همچنین شبکه شما ویژه برنامه نوروزی و ترکیبی شاد و مفرح از امروز تا نوروز با مشارکت کهگیلویه و بویراحمد بر روی آنتن می برد این برنامه با پخش شادمانه های نوروزی و آیتم های بهاری هرشب از شبکه شما تقدیم مخاطبامن و علاقمندان می شود. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها