امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67818
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 34
«حمید پنداشته» تهیه کننده و مجرى طرح سری قبل برنامه هفت با اجرای فریدون جیرانی، در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: (٧٧ نقد از هفت ...

«حمید پنداشته» تهیه کننده و مجرى طرح سری قبل برنامه هفت با اجرای فریدون جیرانی، در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: (٧٧ نقد از هفت جیرانى ) تیترى بود که چند روز پیش روى یک کتاب شکیل دیدم و خوشحال شدم از تاثیر گذارى و جذابیتى که یک برنامه تلویزیونى داشته و توانسته یک کتاب را به خود اختصاص دهد.

وی ادامه داد: ٧٧ هزار تومان ناقابل را براى کتاب برنامه خودمان دادم و با اشتیاق کتاب شکیل را باز کردم .کتابى که البته در کمال تعجب یک دى وى دى هم به همراه داشت و در آن صحنه‌هاى مختلف برنامه هفت به بد سلیقه‌ترین صورت ممکن کنار هم چیده شده بود.

پنداشته ادامه داد: خلاصه اینکه ناشر محترم کلا با نادیده گرفتن حقوق مادى هفت که به تلویزیون  و حقوق معنوى این برنامه که به فریدون جیرانى و تیم سابق هفت تعلق دارد پیش خود احساس کرده چرا او را از این نمد کلاهى نباشد. جالب آن که آقاى ناشر در یادداشت خود گله‌گذارى هم کرده و نوشته روزگارى او ایده هفت را با عنوان نود سینمایى به فریدون جیرانى داده و وقتى هفت را روى آنتن دیده شوکه شده است.

وی تصریح کرد: ظاهرا ایشان آن مصاحبه معروف مدیر شبکه سه را نخواندند که گفتند مثل نود ساختن که فکر بکر نیست بعد از نود هرکسى از خیابان گلخانه گذر میکرد به سرش مى زد یک نود بسازد حالا چه سینمایى چه سیاسى چه خانوادگى.... و ظاهرا ایشان را هم باید در دسته همین رهگذران محترم گذاشت.

وی افزود: خوشبختانه دوستان در اداره کل حقوقی سازمان صداوسیما، به دنبال شکایت از نویسنده و ناشر کتاب هستند و نامه جمع‌آوری این کتاب از سطح بازار به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شده است.

وی در پایان گفت: فقط می‌ماند یک مژده به مخاطبان هفت قدیم سردرگم میان این کلاه‌ها و آن اینکه از هفته آینده می‌توانند با یک اثر تصویرى متفاوت دوباره با فریدون جیرانى و تیم سابق هفت همراه باشند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها