امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۳:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67823
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس با توجه به این‌که طبق اعلام قبلی قرار بود جلسه مجمع عمومی خانه سینما امروز ساعت 18برگزار شود اغلب نمایندگان صنوف در محل ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس با توجه به این‌که طبق اعلام قبلی قرار بود جلسه مجمع عمومی خانه سینما امروز ساعت 18برگزار شود اغلب نمایندگان صنوف در محل خانه سینما حاضر شده‌اند.این اعضا با این استدلال که هنوز نامه رییس سازمان سینمایی در مورد به‌تعویق افتادن مجمع را ندیده‌اند و خبری رسمی درباره لغو مجمع به آنها نرسیده‌ است اعلام می‌کنند تا زمانی‌که دستور رسمی برای لغو جلسه نرسد مجمع را برگزارخواهند کرد.

از سوی دیگر توحیدی در گفتگو با یکی از خبرگزاری‌ها اعلام کرده است :ما قطعا امروز سه‌شنبه 20 اسفندماه مجمع عمومی خانه سینما را محل ساختمان شماره یک برگزار می‌کنیم.

این در‌حالی است که نصرالله پژمان فر از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس با توجه به تکمیل نشدن مراحل قانونی ثبت صنوف، این مجمع را غیرقانونی دانسته و در گفتگو با فارس اعلام کرده‌بود :به دلیل اینکه بر اساس اساسنامه جدید صنوف باید ثبت قانونی می‌شدند و هنوز این اتفاق نیفتاده، با این حساب انتخابات امروز خانه سینما غیرقانونی است.

وی تاکید کرده بود در غیر این صورت اگر انتخابات بدون وضع قوانین صورت بگیرد چون کاری غیرقانونی انجام شده‌است مجلس موضع خواهد گرفت.

بنابراین گزارش بعد از به‌وجود آمدن شک و شبهه‌های قانونی در مورد ثبت نشدن قانونی صنوف  هنوز هیچ مقام رسمی برگزاری یا عدم برگزاری مجمع را رسما اعلام نکرده‌است.

بنابر این گزارش در حال حاضر هیات مدیره خانه سینما از جلسه با رییس سازمان سینمایی بازگشته و تا دقایقی دیگر نتیجه جلسه را درباره برگزاری یا عدم برگزاری مجمع اعلام خواهند کرد
از جمله افرادی که طبق اعلام قبلی در محل خانه سینما حاضر شده‌اند می‌توان به آتیلا پسیانی.رسول صدرعاملی،سیروس الوند،امیر اثباتی/ابراهیم حقیقی،محمد سریر،محمدآلادپوش،غلامرضا موسوی،شادمهر راستین،همایون اسعدیان،جعفر صانعی مقدم،بیژن میرباقری،رضا کیانیانو رخشان بنی اعتماد اشاره کرد.
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها