امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۰۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67827
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عباس سلیمی استاد پیشکسوت قرآن در مراسم رونمایی از خدمات جدید سامانه ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عباس سلیمی استاد پیشکسوت قرآن در مراسم رونمایی از خدمات جدید سامانه تلفن گویای ندای قرآن (144) با اشاره به احادیثی از پیامبر (ص) ‌ اظهار داشت:‌ پیامبر فرمودند بر شما باد که به قرآن چنگ بزنید و آن را فرمانده و رهبر خود قرار دهید همچنین در جایی دیگر ایشان فرموده‌اند شیطان مانند خون در رگ‌های فرزندان آدم در جریان است. بنابراین اگر به دقت در این احادیث تفکر کنیم متوجه خطری که در کمین ما است خواهیم شد.

وی با بیان اینکه وقتی فرهنگ قرآن در وجود افراد نهادینه شود جایی برای نفوذ شیطان در وجود انسان باقی نخواهد ماند، ‌ادامه داد: وظیفه مسئولان قرآنی بیش از اینهایی است که تاکنون به انجام رسانده‌اند چرا که قرآن هنوز هم در حاشیه است و در متن زندگی افراد قرار ندارد.

سلیمی با اشاره به لزوم کاربرد روش‌های نوین در ارتقای امور قرآنی تصریح کرد: ما باید در برابر این هجمه دشمن با شیوه‌ها و ابزارهای نوین فرهنگ قرآن را به جامعه منتقل کنیم.

این استاد پیشکسوت قرآن به رسانه‌ها پیشنهاد داد که با تولید تیزر و برنامه‌های حتی 30 ثانیه‌ای زمانی را صرف معرفی سامانه تلفن گویای ندای قرآن کنند تا استفاده از این سامانه ارزشمند در جامعه نهادینه شود. چرا که بهره‌گیری از مبانی قرآنی و گسترش فرهنگ قرآنی در جامعه بسیاری از معضلات اجتماعی را کاهش می‌دهد.

انتهای پیام/ع
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها