امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۵:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 67847
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد توکلی طی تذکری در صحن علنی مجلس گفت: یکی از سایت‌ها به دشنام خبری را ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد توکلی طی تذکری در صحن علنی مجلس گفت: یکی از سایت‌ها به دشنام خبری را نوشته که غلط است و از شما (رئیس مجلس شورای اسلامی) می‌خواهم از منافع مجلس دفاع کنید.

وی افزود: این سایت عنوان کرده است که مجلس تنها در طول سال تنها 78 روز کار می‌کند که این واقعا منصفانه نیست. نمایندگان جز عده‌ کمی که ممکن است نتوانند سایرین حدود 14 یا 15 ساعت در روز کار می‌کنند و حتی روزهای پنجشنبه و جمعه مشغول کار هستند و ممکن است در تعطیلات تابستانی بتوانند به جایی سفر کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت:‌خود من  که شرایط جسمی مناسبی ندارم روزانه 10 ساعت مشغول امور مجلس و وظیفه نمایندگی خود هستم.

توکلی خاطرنشان کرد: من هم از این سایت می‌خواهم تا مطلب خود را اصلاح کند و از رئیس مجلس شورای اسلامی می‌خواهم اجازه ندهد به گونه‌ای جلوه داده شود که نمایندگان 250 روز از سال را استراحت می‌کنند که این یک ظلم فاحش است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار